Juniorka porazila Jihlavu 3:0

K u ř i m - Junioři Zbrojovky uťali počínající sérii proher a vyšlápli si na Jihlavu. Na hřišti v Kuřimi zvítězili 3:0, o branky se postupně postarali Holman, Pachlopník a Batelka.

V sestavě se i vinou rozsáhlé marodky zejména v zadních řadách objevili také Gáč s Chylou, poprvé od začátku nastoupil Batelka a vpředu operoval tentokrát Martin Zikl. Po pozvolném rozjezdu utkání přidávala Zbrojovka postupně obrátky a po několika zajímavých standardkách poprvé udeřila. Po pěkné akci a zpětné přihrávce Chyly prostřelil gólmana hostí Filip Holman.

Nejhezčí moment prvního dějství a dost možná celého utkání pak přišel těsně před odchodem do kabin. Ondřej Pachlopník ranou z přímého kopu trefil šibenici jihlavské brány a ve svém třetím letošním utkání si připsal třetí gól. Do kabin tak šla Zbrojovka s pohodlným náskokem.

Ve druhé půli se na zajímavý moment dlouho čekalo, hosté neměli příliš možností na zvrat utkání a deset minut před koncem se naopak urodila definitivní pojistka. Na rohový kop si naskočil Jiří Batelka a svou premiérovou trefou v brněnském dresu uzavřel gólový účet utkání.

Zbrojovka tak přerušila počínající sérii duelů bez výhry, Vysočina naopak přišla o třízápasovou vítěznou šňůru. Brňané se s deseti body usadili na prozatímní druhé pozici.

Juniorka hostí v Kuřimi Jihlavu
26.08.2018 | Martin Lísal

B r n o - Junioři Zbrojovky dnes sehrají šesté soutěžní utkání. Na hřišti v Kuřimi přivítají...