U12: Zbrojovka remizovala se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) zakončili podzimní část utkáním proti Žďáru nad Sázavou. Zápas se jim tentokrát příliš nepovedl a se soupeřem tak nakonec jen remizovali 2:2.

Do dnešního utkání jsme vstoupili vlažně a soupeř nás přehrával především v osobních soubojích. Náš výkon se postupně zlepšoval a vytvořili jsme si několik šancí z křídelních prostorů. Bohužel ve druhé třetině jsme úplně vypadli z tempa a soupeř byl lepší ve všech aspektech hry. Nedařila se nám rozehrávka, kterou soupeř rychle přečetl a my jsme nedokázali zareagovat. V poslední třetině jsme se zlepšili a dostávali jsme se do nadějných situací, které jsme ale neřešili dobře. V celém utkání nám chyběla větší vášeň pro hru, chuť zvítězit a obrátit nepříznivý stav."

09.11.2019 | Martin Lísal

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) zakončili podzimní část utkáním proti Žďáru nad Sázavou....