U19: Dorostenci zvítězili na Slovácku a uhájili první příčku

S t a r é M ě s t o - Starší dorostenci Zbrojovky po dvou domácích zápasech cestovali ven, konkrétně na Slovácku. V první půli položili základ k výhře Pachlopník s Černínem, soupeř dokázal kontrovat jen jednou a Brňané se tak domů vraceli s plným bodovým ziskem

Zbrojovka tak uhájila první pozici, na které má dvoubodový náskok před druhou Spartou. Ta dnes zdolala Sigmu Olomouc 4:0 a oproti Brňanům má dvě utkání k dobru. Olomouc aktuálně ztrácí na Zbrojovku šest bodů (a má k dobru jeden zápas). Do konce utkání sehrají svěřenci kouče Šustra ještě šest utkání.

Dnes se trenéři museli kromě marodů Blažíka či Kříže obejít také bez reprezentantů - trio Martin Papež, Tomáš Chyla a Martin Sedlák odcestovalo s týmem U18 na Slovakia Cup.

Trenéři Šustr a Maléř: "V prvním poločase jsme dobře kombinovali, vytvářeli si šance a zaslouženě jsme vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme začali hodně ztrácet míče, hráli jsme složitě a soupeře jsme tak dostali zbytečně do hry."

05.05.2018 | Martin Lísal

U19: Dorostenci zvítězili na Slovácku a uhájili první...

S t a r é M ě s t o - Starší dorostenci Zbrojovky po dvou domácích zápasech cestovali ven,...