U19: Zbrojovka zdolala Klokany 4:1

B r n o - Starší dorostenci Zbrojovky nepřipustili ve vloženém středečním utkání překvapení a zdolali doma pražskou Bohemku 4:1. Základ k výhře položili v první půli Pachlopník a Rogožan, po změně stran potvrdili výhru Sedlák a znovu Rogožan (V ČLÁNKU VIDEO).

Zbrojovka měla raketový vstup do utkání. Už v 6. minutě otevřel skóre Ondřej Pachlopník. Domácí tým hodlal rázně zažehnat střelecké trápení z Karviné, cž potvrdil ve 22. minutě nádhernou ranou do šibenice Lukáš Rogožan.

Vedení Zbrojovky pak zvýraznil po změně stran povedeným lobem Martin Sedlák. Hosté kontrovali z penalty, poslední slovo měl ale znovu Lukáš Rogožan, který odražený míč napálil opět do šibenice a stanovil tak konečné skóre na 4:1. Výsledek mohl být i vyšší, ale řadu dalších možností Brňané neproměnili.

Díky výhře tak odskočili svým pronásledovatelům - na druhou Sigmu mají aktuálně osmibodový náskok. Hanáci mají ovšem v tuto chvíli dva zápasy k dobru. Další duel čeká na Zbrojovku v sobotu, od 11 hodin hostí v Rosicích Frýdek-Místek.

Trenéři Šustr a Maléř: "Nějvětší překážkou v tomto utkání jsme si byli my sami. Brzdily nás nepřesnosti, nevynucené ztráty a složitá řešení herních situací. Přesto jsme utkání bez větších problémů zvládli."

04.04.2018 | Martin Lísal

B r n o - Starší dorostenci Zbrojovky nepřipustili ve vloženém středečním utkání překvapení a...