sobota 5.5.2018

0 Zbrojovka Brno
3 Jablonec
27.kolo

neděle 13.5.2018

1 Teplice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 19.5.2018

0 Zbrojovka Brno
0 Jihlava
29.kolo

sobota 26.5., 16:00

Baník Ostrava
Zbrojovka Brno
30.kolo

VIDEO: První den na soustředění

VIDEO: První den na soustředění

L a r a - Ještě včera pošmourno a mrazivo, dnes sluníčko a teplota se odpoledne přehoupla dvacet stupňů. První den soustředění v Turecku zatím splnil to, co od něj Brňané očekávají - příjemné počasí, přírodní tráva a veškeré podmínky pro trénink.

1.2.2018 | Martin Lísal

 

Po včerejším pozdním příletu neměli Zbrojováci mnoho času na seznámení s rozsáhlým hotelovým komplexem Trendy Lara. V průběhu dneška tak někteří místy lehce bloudili, než si zvykli, která chodba a které schodiště kam vede.

Naše výprava je ubytovaná ve třetím bloku hotelu v pátém patře (jen trenéři bydlí v šestém). Ač je hotel samotný poměrně zaplněný, v "brněnském" křídle je klid. Přímo u výtahu je masérna, která byla již od rána v provozu. Hned vedle má svůj sklad kustod a obě místnosti tak jsou během dne nejnavštěvovanější. Na dveřích u kustoda visí jako obvykle denní harmonogram.

Ten dnešní byl uzpůsobený pozdnímu příletu. Trénink tak začal v jedenáct a skončil o půl jedné. Obsahoval kondiční i herní prvky a byl poměrně intenzivní (viz video na Zbrojovka TV). Proběhl na tréninkovém hřišti Mardan Sports Complex - tedy v bezprostřední blízkosti stadionu, na kterém Zbrojovka předloni sehrála dva zápasy a letos zde bude minimálně jeden také hrát. O ligové body tu svého času bojoval místní Antalyaspor, stánek má kapacitu osm tisíc diváků.

Po obědě a odpočinku se hráči ve skupinách přesunuli do posilovny, pak je čekala regenerace a o půl sedmé večeře. K regeneraci mohli Zbrojováci využít kromě zmíněné masérny i vnitřní či venkovní bazén s vyhřívanou vodou. Někdo se před posilovnou vydal i k moři - počasí se vydařilo parádně a teplota se odpoledne přehoupla přes dvacet stupňů.

Po večeři si ještě všichni vyslechli plán na zítřejší den v podobě dvou tréninků a večerního mítinku. V sobotu je pak na programu první přípravný duel proti Dunajské Stredě (výkop 13:00 SEČ).

Sledujte další průběh soustředění na webu a sociálních sítích klubu!

Fotogalerie

               

 

Aktuality

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

29.3.2018

S Plzní ve 20:15

Utkání 25. kola HET ligy proti Plzni sehrajeme v sobotu 21. dubna ve 20:15 před kamerami ČT Sport.

26.3.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl, David Jambor a Filip Kocůrek byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Irsku (3. a 5. dubna). Mezi náhradníky je Matěj Ryšavý.

14.3.2018

V reprepauze se Senicou

Fotbalisté Zbrojovky sehrají v reprezentační přestávce přípravný zápas se Senicou. Na hřišti účastníka slovenské nejvyšší soutěže se představí v úterý 20. března v 15 hodin.

5.2.2018

Zemřel Zdeněk Farmačka

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že ve věku 75 let zemřel někdejší hráč Zbrojovky pan Zdeněk Farmačka. Za Zbrojovku odehrál v letech 1964 až 1967 79 prvoligových zápasů a vstřelil 7 branek. Zahrál si i ve Veletržním poháru (předchůdci Poháru UEFA a Evropské ligy). Poslední rozloučení s panem Farmačkou se uskuteční 12. února v 10:30 v Obřadní síni krematoria města Brna (Jihlavská 1). Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz