sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

sobota 25.8.

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

Bartoněk: Michal Škoda dostal souhlas k jednání

Bartoněk: Michal Škoda dostal souhlas k jednání

B r n o - Zájem o útočníka Zbrojovky a nejlepšího střelce soutěže Michala Škodu neutichl, jaká je tedy aktuální situace? "Michal dostal souhlas, aby se svými agenty jednal s konkrétním čínským klubem o konkrétních podmínkách," prozradil dnes šéf Zbrojovky Václav Bartoněk.

23.2.2017 | Martin Lísal

 

Doplnil, že se jedná o klub druhé nejvyšší čínské soutěže. "Teď je to v rukách agentů. Klub sdělil svoje představy, které jsme se Svaťou Habancem dali dohromady, hráčské agentuře jsme dali plnou moc a nehodláme ten proces nijak komplikovat a škodit."

Onen proces je potřeba realizovat do 28. února, kdy v Číně končí přestupní termín. O případných novinkách budete samozřejmě informováni, aktuálně zůstává Michal nadále členem kádru. "Zatím s ním počítám, ostatně takových náznaků už bylo víc. Michal je hráč, který na podzim nastřílel deset gólů a je pro nás hodně platný, na jeho odchod jsme ale případně nachystáni i díky příchodu Boryse Tashchyho," řekl k situaci trenér Svatopluk Habanec (samostatný rozhovor s trenérem si můžete přečíst později).

Ekonomické detaily případného transferu klub neprozrazuje. "Je to takový standard, co můžete za českého hráče dostat, když máte přízeň štěstěny," naznačil Bartoněk. "Aktuálně to vypadá, že jsme dali na rady vědmy, když jsme angažovali Boryse, příčinnou souvislost to ale nemělo. U něj jsme se rozhodli v úterý a informace o novém zájmu z Číny přišla ve středu. Možná jsme jen měli pud sebezáchovy," pousmál se Bartoněk.

Zároveň také prozradil jednu potěšující zprávu. "Absolvovali jsme společně s kolegou Habancem jednání s Pavlem Zavadilem a došli jsme ke shodě obsahových rámců ohledně jeho dvouletého působení v Brně. Během dvou, tří týdnů se budeme bavit o konkrétních prvcích hráčské smlouvy, řeč je samozřejmě i o tom, co bude pak. Po x letech mi dal Pavel najevo, že je přestěhovatelný do Brna," řekl Bartoněk na adresu kapitána Zbrojovky, kterému v létě končí smlouva.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz