sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

sobota 25.8.

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

Chtěli jsme to dotlačit alespoň na bod, mrzelo po utkání Přichystala

Chtěli jsme to dotlačit alespoň na bod, mrzelo po utkání Přichystala

B r n o - Po gólové dietě, kterou si Zbrojovka naordinovala na začátku jarní části sezóny, přichází v posledních zápasech poměrně slušné porce branek. Střelecké vzepětí brněnského týmu dnes zahájil svojí trefou i Jakub Přichystal, na body to bohužel nakonec nestačilo.

23.4.2017 | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Jaroslav Drápal (FOTEX)

 

Jakubovi se v předchozích zápasech trochu lepila střelecká smůla na kopačky, proti Boleslavi se to ale změnilo a přišel tak třetí Jakubův gól v sezoně - a tím pádem i v kariéře. "Střílel jsem hodně z úhlu, možná míč trochu lízl tyčku. Ale naštěstí jsem to dal hodně nahoru a to už gólman nemohl chytit," nastínil dnešní střelec svůj pohled na gólovou situaci.

Spokojeností ale s ohledem na výsledek neoplýval. „Měli jsme dost šancí, které jsme neproměnili. Navíc jsme dostali dost lacině první gól, takže je to velké zklamání. Dnes jsme určitě měli na to, abychom Boleslav porazili,“ rozpovídal se brněnský mladík.

V rozhovoru přišla řeč také na kontroverzní penaltový zákrok před druhým gólem mladoboleslavského Mebrahta. „Penaltu jsem neviděl. Otočil jsem se, až když už jejich hráč padal." I přes inkasovanou branku, se ale Zbrojovce podařilo nádhernou trefou Pavla Zavadlia stav utkání srovnat, bohužel však vzápětí přišel třetí gól. „Předcházel tomu dlouhý aut a my jsme si to špatně rozebrali. Tohoto gólu je asi největší škoda,“ hlesl smutně.

Konec zápasu pak přinesl také poměrně kuriózní pohled, kdy se brankář Melichárek zapojil nejen do útočných standardek, ale také do samotné kombinace brněnského týmu. Ani to však nepomohlo k zisku alespoň jednoho bodu. „Měli jsme snahu, chtěli jsme to dotlačit alespoň na bod, ale bohužel to tam z několika možností už nespadlo," zakončil Přichystal, který sám měl jednu ze šancí - hlavičkoval ale vedle.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz