Béčko veze výhru z Velké Bíteše

V e l k á B í t e š - Béčko Zbrojovky si o víkendu upevnilo vedení v Divizi D. Na hřišti Velké Bíteše zvítězilo 4:1 a před druhým Lanžhotem vede už o čtyři body.

V sestavě se objevili i dva hráči, kteří pro karetní tresty nemohli obléci dres prvního mužstva - Roman Potočný a Adam Kronus.

Mladým Zbrojovákům se i tentokrát povedlo vsítit uklidňující první gól, a na svědomí ho měl po Strnadově centru právě Adam Kronus. Stejný hráč se podílel i na druhé brance - po jeho rohovém kopu vznikl závar, na jehož konci byl František Kluska jakožto druhý střelec utkání. Soupeř s řadou bývalých Zbrojováků v sestavě a s Markem Zúbkem na lavičce ale dokázal snížit zásluhou Pavla Loupa. Ten byl jedním z celkově jedenácti hráčů Velké Bíteše, kteří Zbrojovkou prošli a do utkání zasáhli.

Ve druhé půli se za pár minut podruhé prosadil po Kolečkářově přihrávce znovu Adam Kronus, definitivní podobu pak dal výsledku Vladimír Kolečkář, který k nahrávce přidal i branku.

Velká Bíteš přišla o svou sérii sedmi zápasů bez porážky. Brňané si naopak upevnili první pozici v tabulce, před Lanžhotem mají aktuálně čtyřbodový náskok.

PREVIEW: Béčko se představí ve Velké Bíteši
B-tým
07.10.2023 | Martin Lísal

B r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" zakončí první třetinu soutěže na hřišti Velké Bíteše. Hraje...