Béčko zdolalo Humpolec 4:1

B r n o - Brněnský B tým pokračuje v úspěšné sérii. Na domácím hřišti v Bystrci porazil Humpolec 4:1 a upevnil si tak první příčku.

Tým kouče Kříže vyztužili i zástupci prvního mužstva - uzdravený Pachlopník, Martinek, Potočný a gólman Šiman.

Humpolec přijel do Brna v solidní aktuální formě, zažívá svou doposud nejlepší divizní sezónu. V 18. minutě hry šli hosté navíc do vedení, když míč za obranu dostal Šerý a prostřelil Šimana.

Odpověď Zbrojovky na sebe ovšem nenechala dlouho čekat a na svědomí ji měli právě hráči "áčka". Pachlopník rychle rozehrál standardní situaci, Martinek přesně odcentroval a Roman Potočný hlavou překonal gólmana.

Dvě minuty před pauzou pak přišel asi nejhezčí moment utkání. Kapitán Vojtěch Šmid se na vlastní polovině ujal míče, rozběhl se přímo k bráně, narazil si balon s Pachlopníkem a vše zakončil přesnou ranou. 2:1!

Ve druhé půli už Zbrojováci pouze navyšovali náskok. Po hodině hry vyhrál Pachlopník souboj ve středu hřiště a následně Kolečkář vyslal do úniku Klusku. Ten nesobecky přihrál do ještě lepší pozice Romanu Potočnému a zkušený útočník neměl problém přidat druhý zásah.

Pár minut poté přišla čtvrtá branka. Martinek odcentroval od postranní lajny a číhající Vladimír Kolečkář jej napálil do sítě. Brňané tak zapsali do statistik jubilejní desátou výhru a na druhý Lanžhot už mají po víkendu šestibodový náskok.

PREVIEW: Béčko se utká s Humpolcem
B-tým
14.10.2023 | Martin Lísal

B r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" nezahálejí ani v reprezentační pauze. V utkání 11. kola...