U18: Remíza v Opavě

O p a v a - Dorostenci Zbrojovky (U18) remizovali v dohrávce na hřišti Opavy 2:2. V první půli skóroval Nezveda, v závěru pak bod zajistil Bečva.

"Dnešní utkání jsme proti fyzicky zdatnému soupeři odehráli ve slušném tempu s množstvím osobních soubojů. Opava byla v první půli nebezpečnější a vytvořila si více střeleckých příležitostí, šťastnější jsme byli ovšem my. Krátce před odchodem do šaten jsme dobře sehráli jednu situaci a skórovali. Ve druhé půli jsme byli úspěšnější v přechodové fázi, Opava dohrávala rychlé kontry a hrozila z křídelních prostorů. Za stavu 1:1 jsme si vytvořili čtyři brankové situace, ale do vedení šla paradoxně Opava z penalty. Odpověděli jsme po třech minutách výborně zahranou standardkou. Týmu dnes patří pochvala za bojovnost a nasazení," zhodnotil zápas trenér Šrámek.

Mládež
24.04.2024 | Martin Lísal

O p a v a - Dorostenci Zbrojovky (U18) remizovali v dohrávce na hřišti Opavy 2:2. V první půli...