Který zápas Zbrojovky byl nejlepší? Co si hráči přejí k Ježíškovi? A kdo bude fotbalovým mistrem?

Který zápas Zbrojovky byl nejlepší? Co si hráči přejí k Ježíškovi? A kdo bude fotbalovým mistrem?

Fotbalový podzim je za námi. Všichni bychom si přáli, aby Zbrojovka byla v tabulce výš a měla klidnější zimu. Na pauzu jsme připravili malou podzimní a předvánoční anketu s hráči prvního mužstva, která vám zpestří adventní čas.

Odpovědi budeme zveřejňovat na webu v celém předvánočním čase. Co se dočtete? Třeba to, kterého výkonu jako celku si hráči během podzimu nejvíce cení. Napovíme, že většinou „vyhrál“ jeden zápas na půdě pražského celku, přesnou odpověď ani není třeba dopisovat…

Kdo byl nejlepším hráčem Zbrojovky za celý podzim? Jmen se na lístcích objevilo dost, každopádně Pavel Zavadil není v tomto výčtu osamocen a v tipech se objevují i jména, která byste třeba ani nečekali. Ovšem každý má právo na svůj názor.

Blíží se Vánoce a třeba se necháte inspirovat přáním našich hráčů, co by rádi našli pod stromečkem. Lamborghini, akušroubovák, sloupová vrtačka, to jsou jen namátkou tři přání. Naše hráče neopustil humor, na jedné anketě bylo přání jistého hráče začerněno a jiným rukopisem připsáno, že si „přeji sexuální zkušenost se starším mužem.“ Po autorovi tohoto šprýmu pátrat nebudeme a nezveřejníme ani jméno fotbalisty, který měl toto přání údajně vyslovit. Jen si přejme, aby humor našim hochům vydržel i na jaře. Samozřejmě podložen dobrými výkony, směřujícími k rychlé záchraně.

Požádali jsme i hráče, aby určili nejlepší hráče podzimu na jednotlivých postech, vyjma spoluhráčů. I tady se objevují zajímavá jména. Kdo bude mistrem? V tipech zbrojováků vede Plzeň před Spartou, jeden hráč věří i Jablonci.

další články

V neděli se utkáme s Teplicemi!
A-tým
23.04.2021 | Martin Lísal

V neděli se utkáme s Teplicemi!

B r n o - FORTUNA:LIGA jde pomalu do finiše a Zbrojovka má před sebou nesmírně důležitý domácí...
Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku
A-tým
22.04.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku

B r n o – Pavel Dreksa se na Slovácku po více než měsíci objevil znovu v základní sestavě...
Trenér Dostálek po utkání na Slovácku
A-tým
21.04.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání na Slovácku

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky dokázali na hřišti favorizovaného Slovácka stáhnout dvoubrankovou...