Který zápas Zbrojovky byl nejlepší? Co si hráči přejí k Ježíškovi? A kdo bude fotbalovým mistrem?

Který zápas Zbrojovky byl nejlepší? Co si hráči přejí k Ježíškovi? A kdo bude fotbalovým mistrem?

Fotbalový podzim je za námi. Všichni bychom si přáli, aby Zbrojovka byla v tabulce výš a měla klidnější zimu. Na pauzu jsme připravili malou podzimní a předvánoční anketu s hráči prvního mužstva, která vám zpestří adventní čas.

Odpovědi budeme zveřejňovat na webu v celém předvánočním čase. Co se dočtete? Třeba to, kterého výkonu jako celku si hráči během podzimu nejvíce cení. Napovíme, že většinou „vyhrál“ jeden zápas na půdě pražského celku, přesnou odpověď ani není třeba dopisovat…

Kdo byl nejlepším hráčem Zbrojovky za celý podzim? Jmen se na lístcích objevilo dost, každopádně Pavel Zavadil není v tomto výčtu osamocen a v tipech se objevují i jména, která byste třeba ani nečekali. Ovšem každý má právo na svůj názor.

Blíží se Vánoce a třeba se necháte inspirovat přáním našich hráčů, co by rádi našli pod stromečkem. Lamborghini, akušroubovák, sloupová vrtačka, to jsou jen namátkou tři přání. Naše hráče neopustil humor, na jedné anketě bylo přání jistého hráče začerněno a jiným rukopisem připsáno, že si „přeji sexuální zkušenost se starším mužem.“ Po autorovi tohoto šprýmu pátrat nebudeme a nezveřejníme ani jméno fotbalisty, který měl toto přání údajně vyslovit. Jen si přejme, aby humor našim hochům vydržel i na jaře. Samozřejmě podložen dobrými výkony, směřujícími k rychlé záchraně.

Požádali jsme i hráče, aby určili nejlepší hráče podzimu na jednotlivých postech, vyjma spoluhráčů. I tady se objevují zajímavá jména. Kdo bude mistrem? V tipech zbrojováků vede Plzeň před Spartou, jeden hráč věří i Jablonci.

další články

Fousek po Opavě: Zlepšený výkon po pauze jsme korunovali dvěma góly
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Fousek po Opavě: Zlepšený výkon po pauze jsme...

B r n o – Adam Fousek orámoval kalendářní rok 2021 dvěma góly na opavském stadionu – a pokaždé se...
Trenér Dostálek po utkání v Opavě
A-tým
04.12.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání v Opavě

B r n o – Ani týdenní odklad, ani domácí neporazitelnost Opavy, ani nepříliš vydařený první...
Zbrojovka loupila v Opavě a po dvoubrankovém vítězství si upevnila první příčku!
A-tým
04.12.2021 | Jakub Sabol. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka loupila v Opavě a po dvoubrankovém vítězství...

O p a v a - Zbrojováci zakončili podzim dohrávkou odloženého utkání v Opavě. Díky zlepšenému výkonu...