Jak do ADAX INVEST Areny?

Na stadion v Srbské ulici se dá dopravit různými způsoby.

Pro stáhnutí plánku ADAX INVEST Areny v JPEG klikněte zde.

Příchod ke stadionu

Při návštěve fotbalového utkání na stadionu v Srbské ulici doporučujeme přijít s časovým předstihem, abyste se vyhnuli frontám při vstupu na stadion (nákup lístku nebo bezpečnostní prohlídka) a nepřišli tak o nějakou část zápasu. Pro ještě větší pohodlí doporučujeme si zakoupit lístek v systému Zbroják ID (stačí jej mít v telefonu), případně pořídit si permanentku na celou sezónu. K permanentce navíc získáte i řadu výhod.

Trolejbusem

Ideálním spojení z centra města je trolejbusová linka č. 32. Trolejbus vyjíždí ze zastávky Česká a jede přímo před pokladny na ulici Srbská. Zastávku si ani nelze splést, jelikož se jedná o konečnou zastávku. Trolejbus z České odjíždí v intervalech 10-20 minut a na Srbskou cesta trvá cca 15 minut.

Šalinou

Linka č.1 a 6: Vystoupíte na zastávce Semilasso a vydáte se chůzí asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Linka č. 1 vyjíždí z konečných v Bystrci a v Řečkovicích, projíždí přes dopravní uzel na Hlavním nádraží. Z Hlavního nádraží jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 15 minut. Linka č. 6 vyjíždí z konečné z Bohunic. Druhá konečná je Královo pole - hlavní nádraží, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Semilasso. Linka č. 6 projíždí přes dorpavní uzel Česká. Z České jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 13 minut.

Linka č. 12: Vystoupíte na zastávce Červinkova a vydáte se chůzí asi 2 minuty dolů z kopce ulicí Červinkova a přijdete k velkému parkovišti. Fotbalový stadion je po levé straně. Linka č. 11 vyjíždí z konečné na Lesné. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 11 projíždí přes dopravní uzel Česká a cesta 12 minut. Linka č. 12 vyjíždí z konečné v Juliánově. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 12 projíždí před oba dopravní uzly - Hlavní nádraží a Česká - z Hlavního nádraží cesta trvá přibližně 17 a z České přibližně 10 minut.

Autobusem

Linka č.44 a 84: Tyto okružní linky projíždí celé Brno. Nejlepší je vystoupit na zastávce Semilasso a následně jít asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Tyto okružní linky projíždí dopravními uzly jako třeba Mendlovo náměstí, Stará osada nebo Zvonařka.

Autem

Pokud se nemůžete ke stadionu dopravit prostředky MHD, můžete se vydat autem. Bohužel, stadion v Srbské ulici není vybaven speciálním parkovištěm, proto své auto musíte zaparkovat v přilehlých uličkách v okolí stadionu.

Plánek stadionu

poslední novinky

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu

T i š n o v - Také výběr U16 svou dohrávku proti Znojmu zvládl, a to po takřka identickém průběhu....
U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo

T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) zvládli dohrávku 27. kola na jedničku, na hřišti v Tišnově...
U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!

V a r n s d o r f - Hráči kategorie U9 ovládli jako druhý náš tým letošní finále Poháru mládeže...