Jak na Srbskou?

Na stadion v Srbské ulici se dá dopravit různými způsoby. V následujícím článku se Vám pokusíme shrnout možnost jak se na stadion dopravit.

Pro stáhnutí plánku MěFS Srbská v JPEG klikněte zde.

Příchod ke stadionu

Při návštěve fotbalového utkání na stadionu v Srbské ulici doporučujeme přijít s časovým předstihem, abyste se vyhnuli frontám při vstupu na stadion (nákup lístku nebo bezpečnostní prohlídka) a nepřišli tak o nějakou část zápasu. Pro ještě větší pohodlí doporučujeme si zakoupit lístek přes web ticketportal.cz a nebo si pořídit permanentku na celou sezónu. K permanentce navíc získáte i řadu výhod. Pokladny přímo na stadioně se nachází na konečné trolejbusu 32 a vedle sportovní haly Vodova u vstupu do sektorů M, Na O.

Trolejbusem

Ideálním spojení z centra města je trolejbusová linka č. 32. Trolejbus vyjíždí ze zastávky Česká a jede přímo před pokladny na ulici Srbská. Zastávku si ani nelze splést, jelikož se jedná o konečnou zastávku. Trolejbus z České odjíždí v intervalech 10-20 minut a na Srbskou cesta trvná cca 15 minut.

Šalinou

Linka č.1 a 6: Vystoupíte na zastávce Semilasso a vydáte se chůzí asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Linka č. 1 vyjíždí z konečných v Bystrci a v Řečkovicích, projíždí přes dopravní uzel na Hlavním nádraží. Z Hlavního nádraží jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 15 minut. Linka č. 6 vyjíždí z konečné z Bohunic. Druhá konečná je Královo pole - hlavní nádraží, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Semilasso. Linka č. 6 projíždí přes dorpavní uzel Česká. Z České jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 13 minut.

Linka č.11 a 12: Vystoupíte na zastávce Červinkova a vydáte se chůzí asi 2 minuty dolů z kopce ulicí Červinkova a přijdete k velkému parkovišti. Fotbalový stadion je po levé straně. Linka č. 11 vyjíždí z konečné na Lesné. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 11 projíždí přes dopravní uzel Česká a cesta 12 minut. Linka č. 12 vyjíždí z konečné v Juliánově. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 12 projíždí před oba dopravní uzly - Hlavní nádraží a Česká - z Hlavního nádraží cesta trvá přibližně 17 a z České přibližně 10 minut.

Autobusem

Linka č.44 a 84: Tyto okružní linky projíždí celé Brno. Nejlepší je vystoupit na zastávce Semilasso a následně jít asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Tyto okružní linky projíždí dopravními uzly jako třeba Mendlovo náměstí, Stará osada nebo Zvonařka.

Autem

Pokud se nemůžete ke stadionu dopravit prostředky MHD, můžete se vydat autem. Bohužel, stadion v Srbské ulici není vybaven speciálním parkovištěm, proto své auto musíte zaparkovat v přilehlých uličkách v okolí stadionu.

Plánek stadionu

poslední novinky

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
A-tým
18.01.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...
VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka
A-tým
16.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze...

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po...
VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem
A-tým
15.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem

B r n o – Pohledné ofenzivní akce i branky, na druhou stranu tři zásahy ve vlastní síti. Úvodní...