Jak do ADAX INVEST Areny?

Na stadion v Srbské ulici se dá dopravit různými způsoby.

Pro stáhnutí plánku ADAX INVEST Areny v JPEG klikněte zde.

Příchod ke stadionu

Při návštěve fotbalového utkání na stadionu v Srbské ulici doporučujeme přijít s časovým předstihem, abyste se vyhnuli frontám při vstupu na stadion (nákup lístku nebo bezpečnostní prohlídka) a nepřišli tak o nějakou část zápasu. Pro ještě větší pohodlí doporučujeme si zakoupit lístek v systému Zbroják ID (stačí jej mít v telefonu), případně pořídit si permanentku na celou sezónu. K permanentce navíc získáte i řadu výhod.

Trolejbusem

Ideálním spojení z centra města je trolejbusová linka č. 32. Trolejbus vyjíždí ze zastávky Česká a jede přímo před pokladny na ulici Srbská. Zastávku si ani nelze splést, jelikož se jedná o konečnou zastávku. Trolejbus z České odjíždí v intervalech 10-20 minut a na Srbskou cesta trvá cca 15 minut.

Šalinou

Linka č.1 a 6: Vystoupíte na zastávce Semilasso a vydáte se chůzí asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Linka č. 1 vyjíždí z konečných v Bystrci a v Řečkovicích, projíždí přes dopravní uzel na Hlavním nádraží. Z Hlavního nádraží jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 15 minut. Linka č. 6 vyjíždí z konečné z Bohunic. Druhá konečná je Královo pole - hlavní nádraží, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Semilasso. Linka č. 6 projíždí přes dorpavní uzel Česká. Z České jízda na zastávku Semilasso trvá přibližně 13 minut.

Linka č. 12: Vystoupíte na zastávce Červinkova a vydáte se chůzí asi 2 minuty dolů z kopce ulicí Červinkova a přijdete k velkému parkovišti. Fotbalový stadion je po levé straně. Linka č. 11 vyjíždí z konečné na Lesné. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 11 projíždí přes dopravní uzel Česká a cesta 12 minut. Linka č. 12 vyjíždí z konečné v Juliánově. Druhá konečná je Technické muzeum, což je jednu zastávku za cílovou zastávkou Červinkova. Linka č. 12 projíždí před oba dopravní uzly - Hlavní nádraží a Česká - z Hlavního nádraží cesta trvá přibližně 17 a z České přibližně 10 minut.

Autobusem

Linka č.44 a 84: Tyto okružní linky projíždí celé Brno. Nejlepší je vystoupit na zastávce Semilasso a následně jít asi 3 minuty nahoru do kopce ulicí Riegrova. Jakmile vystoupáte ulicí vzhůru budete mít fotbalový stadion hned po pravé straně. Tyto okružní linky projíždí dopravními uzly jako třeba Mendlovo náměstí, Stará osada nebo Zvonařka.

Autem

Pokud se nemůžete ke stadionu dopravit prostředky MHD, můžete se vydat autem. Bohužel, stadion v Srbské ulici není vybaven speciálním parkovištěm, proto své auto musíte zaparkovat v přilehlých uličkách v okolí stadionu.

Plánek stadionu

poslední novinky

U10: Třetí místo ve finále PLANEO CUPU!
Mládež
21.05.2024 | Martin Lísal

U10: Třetí místo ve finále PLANEO CUPU!

K r o m ě ř í ž - Mladí Zbrojováci z kategorie U10 mají za sebou jako první náš tým letošní finále...
Začíná generální rekonstrukce hrací plochy
Ostatní
21.05.2024 | Martin Lísal

Začíná generální rekonstrukce hrací plochy

B r n o – Ještě včera hostil brněnský trávník přátelské zápasy Zbrojovaček s Rapidem Vídeň, dnes se...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 20. do 26. května
A-tým
20.05.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 20. do 26. května

B r n o - Aktuální týden začne svátkem dívčího fotbalu v podobě zápasů proti Rapidu Vídeň a skončí...