Ptejte se

Formulář dotazu

prosím nevyplňovat
František
12.1.2022
Dobrý den, na internetu všude píší, že poslední zápas Tipsport ligy tedy s Olomoucí (29.1.2022) se bude hrát v TCM Brně, akorát na webu Zbrojovky je psáno že v Olomouci. Tak jsem z toho trošku zmatený. A druhý dotaz: Je možné zápas navštívit? Za jakých podmínek a jaké je popřípadě vstupné? Děkuji za Odpověď

Odpověď:
Dobrý den, zmíněné utkání se hraje opravdu v Olomouci, předcházející dva duely hrajeme v Brně. Podmínky jsou totožné s těmi, za kterých se dohrávaly podzimní zápasy (doložení bezinfekčnosti, prodělané onemocnění COVID nebo dokončené očkování). Vstupné bývá většinou symbolické, ověříme u domácího týmu a včas zveřejníme.
petr muller (pitrisanek70@gmail.com)
11.1.2022
Dobrý den,budete opět letos přenášet na steamu nějaké zápasy.Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, domácí (respektive brněnské) bychom chtěli přenášet všechny, streamované by měly být i zápasy Tipsport ligy. U zápasů venku mají někdy soupeři tendence živé přenosy zamítat, což bohužel jako hosté musíme respektovat.
8.1.2022
Dobrý den. Je v jednání nějaké posílení týmu na jarní část soutěže?

Odpověď:
Dobrý den, ano. Úplným nováčkem je zatím gólman Jakub Šiman (viz článek - https://fczbrno.cz/clanek.asp?id=Zbrojovaci-dnes-odstartovali-zimni-pripravu-7890), o dalších příchodech se jedná. Další hráči se pak vrátili z hostování.
15.12.2021
Dobrý den , chci se zeptat proč se nikde nemluví o hráči Vaňkovi , ? Mohli by jste mě říct , jestli je ještě v klubu , nebo kde skončil ? Díky za odpověď .

Odpověď:
Dobrý den, o tématu hovořil předseda představenstva ve dnes zveřejněném podcastu - viz https://fczbrno.cz/clanek.asp?id=Zbrojovacke-pokec-rozhovor-s-vedenim-klubu-7878. Ondra už v tuto chvíli každopádně není součástí Zbrojovky.
Tomáš
14.12.2021
Dobrý den, bylo by možné někde najít kontakty na trenéry mládežnických kategorií? (u16,u15,u17)

Odpověď:
Dobrý den. Napište, prosím, ohledně předání kontaktů na emailovou adresu martin.lisal@fczbrno.cz
Jaroslav Ustohal
7.12.2021
Na Vašich stránkách jsem se dočetl, že zemřel pan Jaroslav Rýc. V letech 1966-1968 jsem hrál za ligový dorost, kde se mnou hrál Jaroslav Ryc ročník narození 1949, který později hrál za divizní Zetor Brno a za Start Brno. Jedná se o stejnou osobu, nebo je to shoda jmen ? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, podle všeho se jedná o stejnou osobu.
6.12.2021
Dobrý den Zbrojovaci,gratuluju k vydařenému podzimu.Kdy nám sdelite program zimní přestávky a posily? Zdraví Jara ⚽ Kopačka, Říčany

Odpověď:
Dobrý den - programu přípravy se budeme věnovat během zítřka. Co se týče posil, v tomto případě platí, že informace je možné zveřejnit až v momentě, kdy je příslušné jednání dotaženo.
František
18.11.2021
Dobrý den, jaká je teď možnost (spíš šance) dostat se na nedělní zápas proti Chrudimi pro neočkovaného co ještě covid neprodělal?

Odpověď:
Dobrý den, pro nedělní utkání ještě platí možnost doložit bezinfekčnost (mimo vámi uvedené varianty) PCR testem (ne starším než 72 hodin) či antigenním testem (ne starším než 24 hodin), v obou případech z certifikované laboratoře.
Ustohal Jaroslav (jaraustohal@seznam.cz)
15.10.2021
Kdy umřel bývalý trenér mládeže pan Alois Konečný, který je odchovancem Rajhradic a dále hrál za RAFK Rajhrad? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, letos v srpnu.
František
21.9.2021
Dobrý den, s jak velkým předstihem doporučujete přijít na domácí zápasy, kdybych měl zájem o vámi nabízené testování na covid? (zhruba čekací doba na výsledek)

Odpověď:
Dobrý den, v ideálním případě doporučujeme nejpozději půlhodinu před výkopem.
Další stránky
123456>>

poslední novinky

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
A-tým
18.01.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...
VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka
A-tým
16.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze...

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po...
VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem
A-tým
15.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem

B r n o – Pohledné ofenzivní akce i branky, na druhou stranu tři zásahy ve vlastní síti. Úvodní...