VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

B r n o – Tomáš Smejkal přispěl minulý týden jako střídající hráč asistencí k výhře v Jihlavě, možná i díky tomu dnes naskočil rovnou v základní sestavě. Stejně jako zbytek týmu se ale tentokrát neprosadil a musel nakonec vstřebat domácí porážku.

„Prvních dvacet minut bylo z naší strany špatných, pak jsme se trochu rozkoukali a nějak jsme se do toho dostali. Ale i tak to byl, myslím, špatný výkon. Bylo toho od nás málo, musíme na tom zase pracovat,“ nehledal Smejky po utkání výmluvy.

Věří nicméně, že jedna prohra s týmem až tak nezamává. „Sezóna je dlouhá, měli jsme šňůru výher, teď se prohrálo, jde se dál,“ připomněl pětizápasovou sérii vítězství. „Musíme se soustředit na další zápasy a zase sbírat výhry. Teď máme dvakrát Opavu, takhle nám to zkrátka nalosovali, to je fotbal. Musíme to zvládnout. Bude to těžké cestování, ale máme takový tým, abychom to dokázali. Prioritou jsou oba zápasy.“

Prohra mrzela tím spíš, že Brňané přišli o naději posunout se na první pozici a navíc zklamali téměř pět tisíc diváků. „Atmosféra byla skvělá, fantastická, přišlo dost lidí,“ souhlasil Smejkal. A jak podle něj ovlivnila dnešní výkon početná marodka? „Je pravda, že před zápasem nám vypadli další hráči, chyběl třeba Texlík, asi nás to trochu ovlivnilo, stejně jako brzké zranění Kuby Šurala. Ale báli jsme se hrát dopředu, měli jsme zbytečné ztráty, zbrklé. Fakt to bylo od nás málo,“ zakončil.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince
Ostatní
04.12.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince

B r n o - Ve druhém prosincovém týdnu se v akci představí "áčko" i "béčko", a to v přípravných...
VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi
A-tým
02.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi

C h r u d i m - Devět branek, spousta zajímavých akcí a šancí. To vše nabídl včerejší přípravný...
Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni přistoupili
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni...

C h r u d i m – Při absencích Řezníčka, Berkovce a Divíška byl Roman Potočný v pátečním utkání v...