Byla to nešťastná chvíle, litoval po utkání autor vlastní branky David Pašek

Byla to nešťastná chvíle, litoval po utkání autor vlastní branky David Pašek

Běžela poslední minuta prvního poločasu, Zbrojovka měla hru pevně pod kontrolou, hrála aktivně, vytvářela si šance, nicméně skóre bylo 0:0. Po nepozornosti v obraně se dostal ke střele z úhlu Mahmutovič, jehož střelu Doležal vyrazil přímo do kolena Davida Paška, který už nestačil zareagovat a míč si srazil do vlastní sítě.

Jak k tomu došlo? "Dostali jsme dlouhý balon za beky a Pepa Kaufman hlavičkoval do hráče, který to trefil tak, že mi to Dolik vyrazil do nohy. Já už jsem pak nestačil zareagovat," litoval Pašek po závěrečném hvizdu. "Byla to nešťastná situace, tělo jsem měl moc blízko brance a žádný pohyb by vlastnímu gólu už nemohl zabránit“, mrzelo pravého obránce.

Na hráčích Brna však bylo vidět, že je situace nerozhodila a i v druhém poločase dominovali. "Myslím, že jsme i v druhém poločase byli lepší a nakonec jsme mohli i vyhrát," litoval Pašek toho, že vysoká aktivita přinesla "jen" vyrovnání. Věří také, že je tým v dobré formě. "Na Slovácku jsme předvedli dobrý fotbal a i doma jsme ukázali, že se s námi musí počítat."

David také pochválil fanoušky. "Byli dnes opět fantastičtí a chtěl bych jim moc poděkovat za to co předváděli." V příštím kole jede Zbrojovka do Plzně. Co od zápasu dvaadvacetiletý bek očekává? "Nemáme tam co ztratit. Věřím, že jsme na ligu připraveni a ve fotbale je možné cokoliv."


David Pašek po utkání s Teplicemi.

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...