Chtěli jsme se divákům za návštěvu odvděčit gólem, litoval neproměněných šancí Pašek

Chtěli jsme se divákům za návštěvu odvděčit gólem, litoval neproměněných šancí Pašek

B R N O - Podruhé za sebou odehrál celých devadesát minut, patřil k nejaktivnějším hráčům na hřišti, přesto bylo v jeho pozápasovém rozhovoru cítit mírné zklamání v hlase. David Pašek po utkání s Baníkem litoval především nevyužitých příležitostí.

David Pašek celé utkání piloval lajnu a moc nechybělo, k tomu, aby svůj výkon vyšperkoval rozhodujícím gólem. "Odevzdali jsme dnes na hřišti vše, co v nás bylo. Myslím, že co se týče nasazení, není nám co vytknout," hodnotil bojovnost svého týmu Pašek.

Co jej mrzelo bylo řešení ve finální a předfinální fázi. "Náznaky šancí jsme měli, chtělo to dotáhnout některé situace do zakončení. Když už jsme se k zakončení dostali, chyběla pak branka. Chybělo i víc střelby ze střední vzdálenosti," mrzelo jej. "V uvozovkách jen bod je doma málo," hodnotil výsledek Pašek. Byl si vědom i toho, že svou největší šanci, po které měl blízko brance, mohl řešit jinak. "Zkusil jsem obstřel pravačkou a chyběl asi metr. Možná jsem to mohl zkusit levou nohou," zpytoval svědomí před novináři.

Dále brněnské křídlo vyzdvihlo dnešní práci svých kolegů z obranných řad, konkrétně způsob, jakým si zadáci Zbrojovky poradili s největší hvězdou soupeře. "Milan Baroš je pořád nebezpečný a hrozně silný v krytí míče. Byli jsme na něj ale připravení a kluci si s ním dobře poradili," hledal pozitiva Pašek.

Konečný výsledek jej mrzel i vzhledem k dnešní pěkné návštěvě na Srbské. "Chtěli jsme se divákům za skvělou atmosféru odvděčit brankou, ale fanoušci snad viděli, že jsme do toho dnes dali všechno. Musíme už ale doma začít sbírat body po třech," vyjádřil na závěr rozhovoru středopolař své přání.

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...