Co píše tisk: Nejlepší byli Doležal a Lutonský

Co píše tisk: Nejlepší byli Doležal a Lutonský

Žádná slova chvály nemá pro naše vystoupení v Jablonci český tisk. Deník Sport dokonce napsal, že Zbrojovka by se měla dobrovolně vzdát svého jména, protože byla úplně bezzubá…

Deník Sport si z Jablonce všímá spíše výkonu domácího týmu, který se střelecky probudil i bez Lafaty a za týden jede na Spartu. O Zbrojovce kolega Hynek Preisler napsal: "Po zápase v Jablonci by se měla dobrovolně vzdát svého jména. Na severu Čech byla bez Petra Švancary více než bezzubá." Průměrnou známku 5 dostal v hodnocení hráčů brankář Doležal a překvapivě i Milan Lutonský, který odehrál pouze osm minut.

Mladá fronta Dnes rekapituluje dění v severních Čechách a cituje jak Petra Švancaru, tak i jeho jmenovce Čuhela. List pak připomíná celkovou situaci v týmu. "Útočná síla Zbrojovky byla už tak hodně oslabená, protože kvůli zranění je nejspíš na celý březen mimo hru srbská posila Miroslav Markovič. A do útoku nemohl kvůli disciplinárnímu trestu nastoupit ani záložník Pavel Mezlík, který také na této pozici občas zaskakuje. ´O tom to ovšem není, kdokoli nastoupí, měl by se rvát za klub, měl by se chtít prezentovat mnohem lepším výkonem. My to nemůžeme svádět na to, že máme zraněné hráče,´ štve Čuhela."

Deník Rovnost rovněž cituje Petra Čuhela slovy, které řekl pro náš klubový web. Dále připomíná, že Zbrojovka ztratila šestý ze sedmi duelů. "Bez Švancary Zbrojovka nic nepředvedla a prohrála 0:2," opakuje Rovnost.

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...