Dnes spouštíme unikátní systém prodeje lístků a permanentek – Zbroják ID!

Dnes spouštíme unikátní systém prodeje lístků a permanentek – Zbroják ID!

B r n o – Jak jsme již informovali, dneškem přecházíme na vlastní systém prodeje lístků a permanentek na naše zápasy. Staňte se součástí projektu Zbroják ID!

Vše se bude nově dít na unikátním webu ZbrojakID.cz, který jsme připravili ve spolupráci s partnerskou společností Webkomplet. Web byl spuštěn v pondělí 12. července v 8 hodin a pomocí interaktivní mapy stadionu si na něm jednoduše zvolíte vybrané místo či variantu permanentky. Výběr místa vám ulehčí panoramatické zobrazení stadionu, ze kterého snadno poznáte, jaký výhled z daného místa je.

Pokud už máte permanentku z loňska, dostanete na zadanou e-mailovou adresu pokyny, jak postupovat, a navíc vám po dobu dvou týdnů garantujeme místa z minulé sezóny. Za členství Standard neplatíte nic, s ohledem na specifika loňské „covidové“ sezóny je permanentka zdarma. A pak už je případně na vás, zda se rozhodnete podpořit náš klub nad rámec této verze Standard – a vybrat si balíček Zbroják ID Premium.

Pokud permanentku nemáte, pak za balíček Standard (s permanentkou v ceně) zaplatíte tisícikorunu. Jednorázové vstupenky stojí 120 korun. Osoby ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma po domluvě na e-mailové adrese martin.lisal@fczbrno.cz.

Jednotlivé balíčky

Podrobný seznam výhod a benefitů pro jednotlivé balíčky najdete přímo na webu Zbroják ID, níže nabízíme ty nejzásadnější.

Basic – tento balíček máte automaticky po základní registraci a umožňuje nákup jednorázových vstupenek na jednotlivé zápasy

Standard – pro loňské permanentkáře je tento balíček zdarma, jinak stojí 1000 korun. V ceně je permanentka, sleva 30 % při nákupu zboží NIKE na e-shopu 11teamsports.cz a hlavně účast ve slosování o ceny v hodnotě 250 tisíc korun.

Standard Veteran – při obnově zdarma, jinak za 600 korun. Podmínkou je završení 65 let věku. Benefity jsou shodné s kategorií Standard.

Standard Junior – při obnově zdarma, jinak za 500 korun. Podmínkou je věk pod 15 let. Benefity jsou shodné s kategorií Standard (až na účast ve slosování o ceny, která s ohledem na nízký věk držitele balíčku není možná).

Premium – majitelé loňských permic jej pořídí za 1000 korun, ostatní za 2000. Jako hlavní bonus oproti ostatním balíčkům lze najdete například slevu 1000 korun na nákup originálního dresu pro sezónu 2021/22 s vlastním potiskem, účast na besedách s vedením či exkluzivní přístup k předzápasovým informacím (například k zápasové sestavě).

Časté dotazy a odpovědi

Chci obnovit permanentku z loňské sezóny, co mám udělat? V zásadě stačí využít předregistrace, vyplnit požadované údaje a pak už jen zvolit balíček, který vám vyhovuje.

Jak dlouho mám rezervované místo? Vaše místo z loňské sezóny vám podržíme do neděle 25. července do 23:59.

Zvládnu vše online, nebo musím na stadion? Oboje je možné. Aktivaci permanentky i koupi vybraného balíčku zvládnete pohodlně z domova (i s možností, že karta vám dorazí až domů a nemusíte tedy nikam chodit), můžete ale dorazit i na stadion, kde vám se vším rádi pomůžeme.

Kdy mám dojít, když preferuji osobní nákup? První týden prodeje (12. až 16. července) od pondělí do pátku od 10 do 17 hodin. Následující týden pak v pondělí, úterý a středu opět od 10 do 17 hodin. Prodejním místem je jako obvykle zbrojovácký Fanshop.

Jak zaplatím? Platbu lze aktuálně provést zrychleným bankovním převodem, případně na místě v hotovosti či kartou. S ohledem na covidovou situaci zatím není možná platba kartou, jakmile přibude i tato možnost, budeme o tom informovat.

Koupím jednorázovou vstupenku i v den utkání? Ano, online i osobně. Fyzicky lístek (stejně jako permici) mít nemusíte, stačí jej mít v mobilu.

Sbírám lístky a permanentky, teď mi budou chybět? Nebudou, pokud máte balíček Standard nebo Premium, zašleme vám vytištěné lístky po skončení sezóny.

O co se hraje při losování? Ve hře jsou tyto ceny v hodnotě 250 tisíc korun od našich partnerů:

 • 10x Hodinky od klenotnictví Pohanka & Co.
 • 10x Voucher do restaurací Charlies v hodnotě 500 korun
 • Zapůjčení auta ŠKODA ENYAQ iV od společnosti AZ Servis na víkend (první plně elektrické SUV značky ŠKODA s dojezdem až 520 km na jedno nabití)
 • 10x Voucher na zboží našeho Fanshopu v hodnotě 1000 korun
 • 10x permanentka do kryokomory Mráz léčí (pět vstupů do kryokomory)
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 5000 korun
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 2000 korun
 • Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 1000 korun
 • 4x Voucher na služby Ozzakovy ruční myčky v hodnotě 500 korun
 • 10x Voucher na zboží Decathlon v hodnotě 1000 korun
 • 3x Jednorázový vstup do VIP Zlatá pro dvě osoby
 • 3x Originální dres „A“ týmu pro sezónu 2021/22
 • 10x Právní služby společnosti Štourač & Benešová v hodnotě 5000 korun.

Veškeré další dotazy vám rádi zodpovíme na místě, případně na e-mailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Výše zmíněné možnosti se nevztahují na Klubová sedadla. Jejich majitelé z minulé sezóny je mohou obnovit za 2000 korun, nové klubové sedadlo stojí 3000 korun a jednorázové 300 korun. Cena za klubové sedadlo zahrnuje místo na hlavní tribuně Městského stadionu Brno a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje). Majitelům klubových sedadel garantujeme jejich místo i v případě snížení kapacity stadionu až na 500 míst.

další články

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování
A-tým
28.07.2021 | Martin Lísal

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování

B r n o - Dva mladí Zbrojováci odcházejí na hostování. Záložník David Jambor bude působit ve...
Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec
A-tým
27.07.2021 | Martin Lísal

Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec

T á b o r – Martin Berkovec se po letech vrátil do prostředí, které dobře znal. A návrat to byl...
Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU
Ostatní
26.07.2021 | Martin Lísal

Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU

B r n o – Zbrojovka vstoupila do nové sezóny s novým hlavním partnerem – projektem PROBINEX. Jeho...