Eismann před Pardubicemi: Věřím, že navážeme na výkon z domácích zápasů

Eismann před Pardubicemi: Věřím, že navážeme na výkon z domácích zápasů

B r n o - Jen dva hráči v kádru Zbrojovky zasáhli do všech patnácti duelů první poloviny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po loňské sezóně asi nikoho nepřekvapí, že jedním z nich je levý bek Pavel Eismann. Ten nyní se svými spoluhráči vyhlíží náročnou konfrontaci s lídrem soutěže.

Tím jsou po patnácti kolech Pardubice - a je jisté, že na první pozici zůstanou i po sobotním duelu. "Vody čeří dlouhodobě a není to žádná náhoda. Letos jim podzim vyšel parádně, doma neztratili ani bod, to je úctyhodné. Jsou tu velice silní, body vozí i ze hřišť soupeřů a díky tomu jsou tam, kde jsou," vysekl Eismann Východočechům podporu.

Zbrojovka na Pardubice ztrácí sedm bodů. "Nijak přehnaně nekalkulujeme, ale víme, o co hrajeme. Je to hodně důležité utkání, ale nesmíme nás to svazovat. Nejsme nervózní, na zápas se těšíme. Odehráli jsme teď dobré domácí duely, gólově jsme byli produktivní a věřím, že na to navážeme a v Pardubicích dokážeme uhrát co nejlepší výsledek."

Právě venkovní zápas na Žižkově je zatím jediným, v němž Zbrojovka pod koučem Machálkem nebrala tři body. Celkem Brňané letos venku zvítězili dvakrát a přidali stejný počet remíz. "Nemáme s tím problém jenom my, ale víceméně všechna mužstva. Doma máem dvanáctého hráče, výborné fanoušky. Jezdí s námi i ven, ale doma je doma, tam se každý cítí komfortněji. Venkovní zápasy máme na houpačce a je na nás, abychom to odstranili," velí Eismann, který v případě absence Lukáše Magery navléká kapitánskou pásku.

Zkušený levý bek letos ke třem gólovým nahrávkám přidal i dvě trefy, obou dosáhl na hřištích soupeřů. A před sobotou očekává spíše ofenzivní manévry, než opatrnou hru. "Předpokládám, že domácí budou předvádět aktivní hru, čekám kvalitní utkání před pěknou kulisou. V pauze jsme doléčili šrámy, potrénovali a teď se budeme snažit o to, abychom přivezli co nejlepší výsledek," zakončil Eisi.

další články

VIDEO: Gólů jsem mohl dát klidně více, myslí si týmový kanonýr Růsek
A-tým
15.07.2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas. VIDEO: Libor Prokop

VIDEO: Gólů jsem mohl dát klidně více, myslí si týmový...

B r n o - Na závěr letošní sezóny F:NL Zbrojovka opět potěšila své příznivce. Na domácím hřišti si...
VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Vlašimí
A-tým
14.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas. VIDEO: Libor Prokop

VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Vlašimí

B r n o - Výhra 4:0, domácí neporazitelnost, 75 vstřelených branek. Zbrojovka v závěrečném utkání...
Zbrojovka přejela Vlašim a sezónu završila vítězně
14.07.2020 | Kryštof Severa

Zbrojovka přejela Vlašim a sezónu završila vítězně

B R N O - Poslední kolo letošní F:NL zaválo do Brna nepříjemnou Vlašim. S neoblíbeným soupeřem však...