Jan Hladík: Celý poločas jsem si říkal, že tu svou šanci musím proměnit

Jan Hladík: Celý poločas jsem si říkal, že tu svou šanci musím proměnit

V a r n s d o r f - Dva góly, oba shodou okolností vítězné. A oba venku. Taková je prozatímní bilance Jana Hladíka, který povedenou akcí rozhodl pernou bitvu na hřišti Varnsdorfu.

„Za oba góly jsem rád, za ten dnešní asi ještě mnohem víc. Ale nejvíc jsem rád za tři body, protože potřebujeme vyhrávat a je celkem jedno, kdo ty góly dá. Dnes to nebyl lehký zápas, to ostatně není žádný. Každý tým se na nás chce připravit, přijede Brno, známý soupeř a aspirant na postup. Pokaždé se musíme rvát do poslední minuty a dnes se nám to naštěstí povedlo,“ ulevilo se po utkání Hladíkovi.

Do konce utkání chybělo už jen pět minut, když se jedna ze zimních posil po Vaňkově přihrávce odhodlala k sólu, na jehož konci byla gólová střela. „Jsem zvyklý běhat docela dost a hrál jsem jen poločas, ale nakonec jsem spadl vyčerpáním,“ smál se Hladík. „Byl jsem hlavně rád, že to tam padlo. Původně jsem chtěl zkusit střílet na zadní tyč, viděl jsem, že je protihráč přede mnou. Zkusil jsem ho seknout, pak se tam namotali další protihráči. Zaplaťpánbůh to vyšlo.“

Rozhodnout zápas jako střídající hráč, to by mělo být snem každého fotbalisty. „Je to samozřejmě fajn pocit, i když jak už jsem říkal, důležitější jsou tři body. Už v Hradci, kdybych dal gól, mohli jsme odjíždět s plným bodovým ziskem. Tehdy jsem nedal a dnes jsem si celý druhý poločas říkal, že určitě alespoň jednu šanci budu mít a tu musím proměnit. Naštěstí se to povedlo,“ zakončil Hladík.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Stáhněte si zápasový bulletin pro utkání s Vlašimí!
Ostatní
14.07.2020 | Martin Lísal

Stáhněte si zápasový bulletin pro utkání s Vlašimí!

B r n o - Zápasový bulletin pro utkání s Vlašimí vychází s ohledem na omezení opět v online verzi....
VIDEO: Sestřih utkání v Prostějově
A-tým
14.07.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Prostějově

B r n o - Třetí jarní ztráta, třetí zápas bez vstřelené branky v sezóně. V předposledním utkání...
VIDEO: V posledním utkání FNL přivítáme v úterý Vlašim!
A-tým
13.07.2020 | Martin Lísal

VIDEO: V posledním utkání FNL přivítáme v úterý...

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky završí letošní atypický ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY domácím duelem s...