Lukáš Endl prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

Lukáš Endl prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

B r n o - Zbrojovka se dnes domluvila na dalším pokračování spolupráce s Lukášem Endlem. Devatenáctiletý stoper prodloužil s naším klubem smlouvu do léta 2025!

"V Brně se mi moc líbí a jsem šťastný, že můžu ve Zbrojovce pokračovat dál. Jsem rád za důvěru trenérů i vedení klubu a věřím, že se nám společně bude dařit co nejlépe," řekl Endl po podpisu.

Prodloužení spolupráce kvitoval také trenér Dostálek. "Lukáš je hráč, který má všechno před sebou. Má nesporné přednosti, ale zároveň ví, že je potřeba na sobě nadále pracovat. Víme to i my a uděláme všechno pro to, aby se dále posouval dopředu. Prodloužení smlouvy je odměnou za to, co dokázal. Teď se dostal do pohody, věří si, ale zároveň si uvědomuje, jak náročná cesta jej ještě čeká," podotkl.

Lukáš je ve Zbrojovce od svých čtrnácti let, na jaře roku 2020 se propracoval do kádru prvního mužstva. Nastupoval ve druhé i v první lize, v minulém ročníku přispěl k návratu do nejvyšší soutěže dvěma góly ve 23 startech. Letos je zatím nedílnou součástí sestavy a jedním ze dvou hráčů, kteří na hřišti nescházeli ani minutu. Dohromady má zatím na kontě 12 prvoligových a 26 druholigových startů.

"Se startem jsme všichni spokojení, trenéři i hráči. Doufám, že nám to vydrží co nejdéle a budeme dále bodovat," přeje si rodák z Bílovic, který je také součástí mládežnických reprezentačních výběrů. V létě poprvé nakoukl do "jednadvacítky", kterou na podzim čeká baráž o evropský šampionát.

"Ve Zbrojovce jsem od svých čtrnácti let a jsem rád, že jsme se domluvili a můžu tu být jsem za důvěru chci pokračovat v brně moc se mi tady líbí věřím si, s postupujícím časem třeba ve druhém poločase, už si věřím víc a mám to v sobě, občas to vyvezu

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...