Lukáš Zoubele děkuje fanouškům za podporu a vyhlíží brzký návrat na hřiště

Lukáš Zoubele děkuje fanouškům za podporu a vyhlíží brzký návrat na hřiště

B r n o - Lukáš Zoubele, který se po vydařené přípravě zranil pár dní před utkáním na Slavii, nebude Zbrojovce k dispozici ani pro utkání v Jablonci. Třicetiletý záložník dál věří v brzký návrat na hřiště a zároveň zasílá fanouškům otevřený dopis.

Zdravím všechny fanoušky Zbrojovky!

Chtěl bych poděkovat za vaši podporu, kterou jste nám vyjádřili v prvním zápase s Olomoucí, a pozvat vás na další domácí zápas se Zlínem, v němž budeme chtít opět zvítězit a dál se pohybovat v horních patrech tabulky.

Bohužel u toho nejspíš nebudu moci být, protože tři dny před utkáním na Slavii jsem si přivodil svalové zranění, které se ještě nedoléčilo a nedovolí mi se zápasu zúčastnit.

Cítím určitou vnitřní potřebu se k tomu vyjádřit a zároveň se omluvit spoluhráčům, trenérům, vedení Zbrojovky i všem fanouškům, že klubu zatím ještě nemohu pomoci při zápasech. Zbrojovka mi dala šanci se po těžkém zranění vrátit do první ligy a já cítím, že jí to hlavně vinou dalších zranění zatím adekvátně nevracím.

Hodně jsem se upínal k jarní části, příprava proběhla po herní i zdravotní stránce skvěle, ale opět se něco pokazilo. Jsem z toho slušně řečeno hodně naštvaný a zklamaný, ale nikdy jsem nic nevzdal a udělám vše, abych se co nejdříve vrátil na hřiště a klukům pomohl.

Všem díky za podporu!

Lukáš Zoubele

Ondruš: Nechceme jít do rizika

Ohledně Lukášova zdravotního stavu jsme v častém kontaktu s doktorským týmem Zbrojovky. Co konkrétně jej po zdravotní stránce zlobí? "Má natažený zadní stehenní sval. Postupně se zapojoval do tréninku, ale při zvýšené zátěži ještě cítil bolest. Nechtěli jsme proto jít do rizika a pustit jej do utkání, navíc na očekávaném těžkém terénu. Nyní má lehčí režim přibližně na deset dní," ozřejmil Šimon Ondruš.

Přesnější odhad v tuto chvíli není možný, doba léčby je u tohoto typu zranění individuální. Ondruš ovšem nevyloučil případnou Lukášovu nominaci už pro utkání se Zlínem. Další informace o vývoji hráčova zdravotního stavu přineseme v průběhu příštího týdne.

další články

Na Spartu opět s Fanzónou!
A-tým
27.09.2022 | Klub

Na Spartu opět s Fanzónou!

B r n o - Také pro utkání se Spartou (8. října, výkop v 16 hodin) bude zřízena Fanzóna! Nacházet se...
U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si v utkání se Žďárem s chutí zastříleli. Svému soupeři...
U13: Další výhra přišla se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U13: Další výhra přišla se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zůstávají i po sedmém utkání sezóny stoprocentní. Na hřišti v...