Máš permanentku? Vezmi kamaráda na fotbal!

Máš permanentku? Vezmi kamaráda na fotbal!

B r n o – Sobotní zápas s Vyškovem jsme se rozhodli věnovat nejvěrnějším fanouškům – permanentkářům. Rádi bychom jim poděkovali za dosavadní podporu, na fotbal tak každý z nich může vzít kamaráda, známého nebo příbuzného za výhodnou cenu!

Akce platí ode dneška až do čtvrteční půlnoci. Zápas se hraje v sobotu 23. září v 17 hodin a nabídne nefalšovaný souboj o první místo v tabulce. A také střet nejlepší obrany soutěže s nejproduktivnějším útokem – nudná podívaná to tedy rozhodně nebude! Zbrojovka navíc pětkrát v řadě zvítězila a touží tuto sérii protáhnout. Atraktivní náboj je zaručen, předpověď slibuje pěkné počasí – to už je dost důvodů na zápas dorazit a vzít i někoho k sobě!

A teď jak na to? Princip je jednoduchý – každý, kdo vlastní permanentku v systému Zbroják ID, může na tuto permanentku zakoupit ještě jednu vstupenku za poloviční cenu, tedy za stovku. Pokud má permic víc, zvyšuje se i počet vstupenek, se čtyřmi permanentkami tak máte například nárok na čtyři zlevnění vstupenky.

Stačí jen na adresu vstupenky@fczbrno.cz poslat jednoduchý mail s uživatelským jménem a počtem požadovaných vstupenek. Po ověření vám vygenerujeme objednávku k dokončení, která přijde opět na email v podobě odkazu na dokončení objednávky. Vše tak zvládnete pohodlně online, vstupenky vám po zaplacení přijdou taktéž na email.

A pak už jen zbývá vzít kamaráda, kamarádku, bratra nebo sestru, to už necháme na vaší volbě – a vyrazit na fotbal. Atmosféra bude zajisté parádní, tak proč nevyužít právě tento zápas a nezískat nového parťáka pro fandění? Cestou se můžete zastavit ve Fanshopu a pak už hurá na tribunu!

Na již realizované objednávky nelze slevu použít ani nemohou být stornovány. Akce platí pro fanouškovské permanentky (nikoliv partnerské či VIP). S ohledem na kapacitu tribun nedokážeme bohužel stoprocentně garantovat, že zakoupené vstupenky budou v těsné blízkosti vaší permanentky.

další články

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě
A-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě

B r n o - Nová sezóna startuje! Prmeiéra nás čeká na hřišti Jihlavy, zápas uzavírá program úvodního...
Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice
B-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice

B r n o - Brněnská rezerva zůstává v přípravě na novou sezónu i nadále stoprocentní. Ve třetím...
Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr
A-tým
19.07.2024 | Martin Lísal

Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr

B r n o - Je mu sice teprve dvacet let, jehoživotopis je nicméně poměrně pestrý. Lucas Kubr se dnes...