Milan Halaška zažil nejhezčí moment v dosavadní kariéře

Milan Halaška zažil nejhezčí moment v dosavadní kariéře

Do zápisu utkání, které skončilo 1:1, se výrazně zapsal útočník Milan Halaška. Muž, který do Zbrojovky přišel z Opavy, se na hřiště dostal v 60. minutě a hned po sedmi minutách strávených na hřišti se trenérovi odvděčil za důvěru, když se po Husárově hlavičce prosadil.

"Byl to nejkrásnější moment mé dosavadní kariéry, ten gól má pro mě velkou cenu,“ líčil bezprostředně po utkání. Záhy pokračoval: "Bod je asi málo, ten gól, co jsme dostali do kabiny, byl zbytečný," popisoval muž, který situaci sledoval z lavičky.

"Chtěli jsme to otočit, diváci nás hnali, ale bohužel se tak nestalo," litoval nevyužitého závěrečného tlaku. "Při tom gólu jsem věřil, že tam někdo míč vrátí, proto jsem do toho šel naplno. Dostal jsem míč přesně na hlavu a pak už to nebyl problém dorazit," komentoval svou první branku v brněnském dresu a v první lize vůbec.

Svými výkony si Milan možná řekl o místo v základní sestavě, nicméně on sám je velice skromný a váží si každé šance, kterou dostává. "Cením si, že mi Zbrojovka dala šanci, budu se snažit tu důvěru vracet,“ povídal útočník, který naskočil i do utkání na Slovácku a také tam ukázal, že na základní sestavu má. "Jsem nesmírně rád za každou šanci, co mi trenér dává a věřím, že mě ten gól nakopne," doufá.

V závěru utkání došlo i na tvrdou hru, která znamenala vyloučení Rosy. "Potvrdilo se, že Tepličtí hrají tvrdě, takže to pro nás útočníky nebyl jednoduchý zápas." Na otázku, zda je remíza zisk, čí ztráta odpověděl následovně: "Myslím, že každý bod se počítá, i když doma by se mělo vyhrávat. Do ničeho jsme je nepustili a proto jsme mohli získat víc," dodal na závěr.


Milan Halaška po utkání s Teplicemi

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...