PREVIEW: Béčko se vydá do Třince

PREVIEW: Béčko se vydá do Třince

B r n o - Na fotbalisty brněnského B týmu čeká další náročný test. V rámci osmého kola se vydají do Třince, na hřišti třetího týmu tabulky se hraje v sobotu 14. září od 10.15.

Zbrojováci cestují do Slezska povzbuzeni výhrou s Blanskem, také Třinec ovšem ve vloženém kole zvítězil. Na hřišti Slovácka B zajistili výhru 2:0 Dedič s Omastou. Celkem mají Třinečtí na kontě šestnáct bodů. Stejně jich má i vedoucí Kroměříž (která ovšem odehrála o zápas méně) a druhý Uničov.

V kádru Třince nalezneme i hráče, proti kterým nastupovali Zbrojováci v rámci druhé ligy - gólmana Adamušku, obránce Bolfa či výše zmíněného záložníka Omastu. Trenérem týmu je Tomáš Hejdušek. V loňském ročníku skončil třinecký klub třetí.

Zatímco "áčko" se s Třincem potkávalo poměrně pravidelně, a to i v dávnějších časech v rámci první ligy, pro rezervu půjde o měření sil po dlouhé době. Naposledy se mladí Brňané s Třincem utkávali v již zaniklé Juniorské lize.

další články

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce
14.06.2025 | Redakce

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce

Vedení Zbrojovky Brno se domluvilo s odchovancem klubu Jakubem Šuralem na prodloužení smlouvy do...
Další ligová posila! Do Zbrojovky přichází z Karviné Patrik Čavoš
12.06.2025 | Redakce

Další ligová posila! Do Zbrojovky přichází z Karviné...

Fanoušci Zbrojovky mají další důvod ke spokojenosti. Nejnovější akvizicí FC Zbrojovka Brno se stal...
U13: Vítězná tečka za mistrovskou sezónou
Mládež
11.06.2025 | Redakce

U13: Vítězná tečka za mistrovskou sezónou

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) završili vítězně letošní mistrovskou sezónu. O titulu...