PREVIEW: Osmým domácím soupeřem bude Chrudim!

PREVIEW: Osmým domácím soupeřem bude Chrudim!

B r n o - Zbrojovka má před sebou poslední domácí utkání podzimu, kterým završí první polovinu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Do Brna přijede Chrudim, hraje se v neděli 21. listopadu od 14 hodin na Srbské!

Ve stejný den hraje svůj zápas s Litvínovem i hokejová Kometa a oba kluby připravily pro fanoušky akci na podporu návštěvnosti. Na fotbal můžete zajít zdarma s hokejovou permicí, na hokej zase s tou fotbalovou. Více informací zde.

Náš nejbližší soupeř se po nepovedeném startu soutěže v minulém kole poprvé ocitl mimo sestupové příčky, s deseti body je Chrudim aktuálně čtrnáctá s jednobodovým náskokem na poslední Žižkov.

"Měli jsme možnost vidět jejich zápasy doma i venku, v paměti samozřejmě máme i poslední vzájemný zápas z předminulé sezóny, kdy se výhra nerodila lehce. Nehodláme ani v tomto případě cokoliv podcenit a snažíme se tým co nejlépe připravit i po taktické stránce. Naším cílem jsou tři body, rádi bychom se s diváky na podzim rozloučili vítězně," uvedl před utkáním trenér Dostálek.

Velkou devizou Chrudimi je sehranost, kádr východočeského týmu se příliš nemění. Najdeme v něm i hráče, kteří prošli Zbrojovkou - obránce Drahoše, záložníka Sokola a útočníka Rybičku, který je se třemi góly jedním ze dvou nejlepších střelců mužstva (tím druhým je osmnáctiletý Juliš).

Kouč Dostálek už může pro utkání počítat se stoperem Štěrbou, který chyběl na Dukle pro žluté karty. "Zdravotní stav kádru pořád není optimální, řešíme více starostí, než by nám bylo milé. V průběhu týdne se nám alespoň vrátili mládežničtí reprezentanti Endl se Ševčíkem. Naším úkolem teď bude poskládat sestavu tak, abychom dokázali zápas zvládnout úspěšně," doplnil.

Vzájemných zápasů v historii mnoho nenalezneme. Oba soupeři se poprvé potkali v roce 2018, ve čtyřech doposud odehraných duelech zvítězila pokaždé Zbrojovka (dva zápasy přitom dohrávala v oslabení).

Jak na utkání

Vstupenky lze zakoupit z pohodlí domova v systému Zbroják ID: (pro nákup vstupenek klikněte sem). Není je zapotřebí tisknout - pro vstup na stadion postačí mít vstupenku v telefonu.

Fanoušci, kteří nejsou v systému registrováni, mohou lístky zakoupit zde (pro nákup klikněte sem). Také v tomto případě lístky nemusíte tisknout a ve všech případech je můžete zakoupit bez jakéhokoliv čekání klidně pět minut před výkopem!

Podmínky LFA

Pro vstup na stadion je potřeba splňovat alespoň jednu ze čtyř následujících podmínek:

  • Negativní PCR test, ne starší než 72 hodin dní
  • Negativní antigenní test, ne starší než 24 hodin
  • Potvrzení o završeném očkování (od poslední dávky musí uplynout minimálně 14 dní)
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (od pozitivního testu nesmí uplynout více než 180 dní)

Přítomní diváci musejí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazenou ochranu dýchacích cest.

Uvedená pravidla se během sezóny mohou průběžně měnit v souvislosti s případnými změnami opatření.

Tak v neděli na Srbské!

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...