Petr Čuhel: Dnešní výkon nemůžeme svádět na zranění

Petr Čuhel: Dnešní výkon nemůžeme svádět na zranění

Zbrojovka v utkání 18. kola Gambrinus ligy prohrála na hřišti Jablonce 0:2. Oproti duelu s Plzní se ovšem neprezentovala tak odvážným výkonem, což po zápase nenechalo klidným trenéra Petra Čuhela.

Zbrojovka nebyla příliš nebezpečná a do šancí se dostávala sporadicky, zatímco soupeř udeřil dvakrát a měl i další šance. "Chyběla nám bojovnost, důraz. Nehráli jsme jako mužstvo," viděl příčiny tohoto faktu Čuhel. "Výhra Jablonce byla zasloužená."

Trenér se nechtěl schovávat za početnou marodku, kterou ještě před utkáním rozšířil Švancara a během něj Lutonský. "Všichni hráči by se měli rvát za klub a za dobrý výsledek. Ta zranění nás pronásledují, ale nemohou omluvit to, jakým výkonem jsme se tu dnes prezentovali." Dva zmínění hráči přibyli k Frejlachovi, Paškovi, Královi a Markovićovi, mimo hru byli dále kvůli karetním trestům Šoljić s Mezlíkem.

Brno má za sebou konfrontaci s týmy ze špičky ligy, vždyť Jablonec byl po podzimu druhý a Plzeň první. "Los byl takový, jaký byl, ten neovlivníme. Dnes bohužel nemohu být spokojený s výkonem ani výsledkem. hráči možná podlehli tomu, že po Plzni byl výkon hodnocený dobře," naznačuje Čuhel, že dva jarní zápasy jsou z pohledu výkonu diametrálně odlišné.

Další zápas čeká na Brňany již v pátek 8. března proti pražské Slavii. Informace o stavu marodů přineseme v průběhu týdne.

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...