sobota 25.5.2019

1 Jihlava
6 Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5.2019

3 Zbrojovka Brno
3 Příbram
Baráž

neděle 2.6.2019

0 Příbram
0 Zbrojovka Brno
Baráž

středa 19.6., 16:30

Zlín
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 23.6., 16:00

Opava
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.6., 11:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
příp.

sobota 6.7., 17:00

Zbrojovka Brno
Nitra
příp.

sobota 13.7.

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

Poděkování fanouškům, partnerům a přátelům Zbrojovky

Poděkování fanouškům, partnerům a přátelům Zbrojovky

B r n o - Fotbalové Zbrojovce skončila v neděli sezóna. Po úspěšné jarní jízdě chyběl k jejímu snovému završení nakonec jediný gól. Rádi bychom nyní poděkovali všem příznivcům a partnerům klubu za podporu.

05.06.2019 | Klub

 

Vážení sportovní přátelé, naši vzácní fanoušci a sponzoři,

velmi rádi bychom vám všem poděkovali za vaši přízeň a podporu, kterou jste po celou sezónu naší Zbrojovce věnovali. Věřte, že si toho velmi vážíme a oceňujeme váš postoj k nově se rodícímu mužstvu.

Zbrojovka již několik let poctivě investuje do své mládeže především kvalitní práci a nemálo finančních prostředků. Zlepšovat sportovní zázemí není v dnešní době jednoduché, i to se nám daří. Pro naše talenty zajišťujeme kvalitní mezinárodní konfrontaci již od nejmladších kategorií. Velmi nás těší, že systémová práce s mládeží se začíná v těchto chvílích projevovat a do prvního mužstva dorůstají talentovaní a kvalitní hráči, kteří si zasluhují dostat šanci v profesionálním fotbale. Jak jste si jistě mohli všimnout, realizační tým Zbrojovky jim tuto šanci poskytuje.

I v kontextu posledních událostí jste měli příležitost zaznamenat, že naše Zbrojovka je ve fotbalovém prostředí zdravým článkem. Rádi bychom vás všechny ubezpečili, že chováme respekt a pokoru ke všem našim soupeřům, ne však k těm, kteří nás nedokážou pokořit na hřišti.

Jsme přesvědčeni, že je řada důvodů, proč Zbrojovku společně s námi nosíte v srdci, proč ji podporujete svým postojem, materiálně i finančně, proč jste na ni právem hrdí. Tato podpora, prokázaná i v posledních dnech, nás nadále bude pohánět ve snaze o návrat do nejvyšší soutěže. Do následující sezóny vstoupíme na základě závěrečných utkání nepochybně zkušenější a věříme, že i silnější. Naší snahou bude, abyste vždy mohli vidět bojovný a atraktivní fotbal, vedený v poctivém duchu, a aby vás fotbal Zbrojovky bavil.

Na závěr nám dovolte popřát vám hodně úspěchů, ať už v osobním či pracovním životě, a co možná nejlépe prožitou dovolenou. A pak už vzhůru na Srbskou!

Představenstvo klubu FC Zbrojovka Brno

 

Aktuality

1.6.2019

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v prvním červnovém týdnu (tedy od 3. do 9. června) z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz