Pojď fandit s legendami Zbrojovky na Tribunu Štatl!

Pojď fandit s legendami Zbrojovky na Tribunu Štatl!

B r n o - Každý ví, že fotbal se nejlépe sleduje ze zaplněné tribuny. To teď bohužel ještě není možné, jedno řešení pro vás ale máme. A je to něco, co tu ještě nebylo! Fanděte Zbrojovce spolu s kamarády a legendami na Tribuně Štatl!

Tribuna otevře své brány díky spolupráci s naším partnerem – společností Tripoli. A to rovnou na dvou místech – v restauraci Zlatá loď na Svoboďáku a v Charlie´s Square na Římském náměstí. Na plátnech a obrazovkách tu 28. května poběží přímý přenos utkání Zbrojovky v Ústí nad Labem, poté i další zápasy.

Aby byl zážitek dokonalý, bojem o body vás provedou moderátoři a legendy klubu. Ve Zlaté lodi se mikrofonu ujme Petr Švancara a po boku bude mít možná nejpopulárnějšího Zbrojováka let devadesátých, Milana Pacandu. V restauraci Charlie’s Square se jako moderátor představí herec Městského divadla a velký Zbrojovák Alan Novotný a společnost mu bude dělat univerzál, který barvy Zbrojovky hájil snad na všech postech kromě brankáře a v současnosti trénuje žáky – Patrik Siegl.

Už tato jména jsou zárukou, že o zábavu nebude nouze. Součástí bohatého programu navíc jsou soutěže o ceny, kvíz a tipovačka. Ve fotbalovém kvízu můžete vyhrát voucher do zbrojováckého Fanshopu v hodnotě tisíc korun, v tipovačce zkusíte uhodnout výsledek a střelce, přičemž nejpřesnější tipér získá fotbalový míč, podepsaný hráči prvního mužstva.

Další ceny pak do soutěže věnoval náš partner, společnost AZ Servis. Jedná se o originální batoh a fitness hodinky, pro každé utkání bude navíc vylosován vítěz hlavní ceny - zapůjčení vozu Škoda Octavia Combi IV na víkend.

A samozřejmě nebude chybět občerstvení. Kromě standardního sortimentu restaurací najdete v nabídce i fotbalové menu za výhodnou cenu – pivko za 35 korun, klobása nebo cigáro za 55. Zkrátka jako na stadionu. Při vstupu na akci pak obdržíte malý dárek (plakát, náramek a propisku).

Vstupenku na Tribunu Štatl pořídíte za stokorunu na stránce oficiálního Fanshopu. Poprosíme jen, abyste při objednávce uvedli do poznámky číslo vybraného stolu a počet míst dle plánku restaurace. Následně vám přijde potvrzující email. Ideální doba příchodu je 17:00, v 17:15 už totiž začíná zmíněný program.

Veškerý výtěžek z akce poputuje na podporu zbrojovácké mládeže a na výrobu fanouškovských choreografií.

další články

ROZHOVOR: Kapitán Dreksa před startem jara
A-tým
15.01.2021 | Martin Lísal

ROZHOVOR: Kapitán Dreksa před startem jara

B r n o – Před rokem trvala zimní příprava Zbrojováků dva měsíce, letos dva týdny. Už zítra povede...
Liga je zpátky! V sobotu míříme do Mladé Boleslavi
A-tým
15.01.2021 | Martin Lísal

Liga je zpátky! V sobotu míříme do Mladé Boleslavi

B r n o - Krátká přestávka je u konce, jarní boje začínají! A hned pořádně zostra. Zbrojovka se v...
Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky
A-tým
13.01.2021 | Martin Lísal

Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky

B r n o - Zbrojovka se domluvila na pokračování spolupráce s Timotejem Záhumenským. Testovaný...