Pojďte s námi darovat krev!

Pojďte s námi darovat krev!

B r n o - Pište si do kalendářů - čtvrtek 22. září, 8 hodin. Zase po roce se chystáme podpořit myšlenku dárcovství krve a sejdeme se i s hráči na Transfuzním a tkáňovém oddělení FN Brno. Pojďte s námi darovat krev!

Sraz je v osm hodin na Trasnfuzním a tkáňovém oddělení FN Brno, kde si hráči opět rozdělí úkoly při administrativních úkonech, další vám poskytnou psychickou podporu přímo na sále.

Pro zpříjemnění celého procesu vám budou k dispozici i stánky našich partnerů se snídaní (Radio Kiss), ovocnou svačinou (PVZP) a soutěží o zapůjčení auta na víkend (AZ Servis). A hráči pro vás zase připravili jako bolestné lístky na atraktivní duel se Spartou (hraný 8. října v 16 hodin).

Důležité údaje a informace pro dárce a prvodárce najdete zde.

Partneři této akce jsou FN Brno, AZ Servis, Probinex, PVZP, Radio Kiss.

Hlavním smyslem akce Daruj krev se Zbrojovkou je propagace dárcovství a nábor prvodárců. Spolupráce klubu s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Bohunice trvá od září 2013.

další články

Kanakimana skóroval při debutu, Zbrojovka si v přípravném utkání poradila s Michalovcemi
02.07.2025 | Filip Volgemut

Kanakimana skóroval při debutu, Zbrojovka si v...

Druhým soupeřem Zbrojovky na soustředění v polském Krakově byl sedmý tým uplynulého ročníku...
Dalším soupeřem Zbrojovky na soustředění budou Michalovce
02.07.2025 | Redakce

Dalším soupeřem Zbrojovky na soustředění budou...

Zbrojovka Brno odehraje na letním soustředění v polském Krakově další přípravný zápas. Soupeřem...
Zbrojovka uvolnila Mackleythera a Tomana
01.07.2025 | Redakce

Zbrojovka uvolnila Mackleythera a Tomana

Kolumbijský záložník William Mackleyther odchází na hostování do klubu SK Hanácká Slavia Kroměříž....