Řezníček: Je škoda, že Sparta tak rychle vyrovnala

Řezníček: Je škoda, že Sparta tak rychle vyrovnala

P r a h a – Kapitán Jakub Řezníček otevřel skóre dnešního utkání svým sedmnáctým gólem. Trefil se do stejné brány jako v listopadu 2015. Sparta ale – stejně jako tehdy – dokázala skóre otočit a Řezníčkova družina se tak do Brna vracela bez bodů.

„Do tabulky nula, ale výkon nebyl špatný. Myslím, že jsme byli většinu utkání vyrovnaným soupeřem, neodevzdali jsme to zadarmo. Je velká škoda, že jsme dostali tak brzy vyrovnávací gól, možná by to pak vypadalo jinak. A samozřejmě možná taky ne, Sparta má kvalitu, ale s přibývajícím časem by mohli znervóznět,“ přemítal Řezňa po utkání.

Gól číslo sedmnáct vstřelil symbolicky v sedmnácté minutě. Chvilku pak jeho trefu zkoumal VAR, ale na to už je kapitán zvyklý. „Radost byla opět poloviční, ale nedá se nic dělat. Samotného mě překvapilo, že jsem tam takhle sám, ale gól platil, jsem za to rád. Faltič říkal, že střílel, byla to taková zmuchlaná střela, někdo to tečoval, hezky se to odrazilo,“ popisoval svou trefu po Faltově asistenci.

Nezůstalo jen u této možnosti, Zbrojovka měla i další šance. „Něco jsme si vypracovali, Alli šel sám a trefil tyčku, já jsem taky něco měl, Ševa taky. Tady je to těžké, nemůžeme čekat, že tu dáme čtyři góly. Jak jsem říkal, je škoda, že Sparta tak rychle vyrovnala a pak i otočila skóre. Kdybychom ještě kontrovali, mohlo to být zajímavější, ale nepovedlo se,“ mrzelo Kubu.

Ten se zase o jeden zářez přiblížil vysněnému Klubu ligových kanonýrů, chybí mu čtyři trefy. A s 37 góly se v tabulce brněnských střelců osamostatnil na patnácté příčce, odpoutal se od Pavla Holomka. „Jsem za ten gól rád, kdo by nebyl. Ale spíše se chci vrátit k tomu výkonu, který nebyl špatný, musíme ho potvrdit doma. Víme, že vyhrát dva po sobě jdoucí domácí zápasy není snadné, ale budeme se snažit to zvládnout a nasbírat konečně nějaké body,“ uzavřel Řezníček své hodnocení.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích
A-tým
22.06.2024 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích

P o h o ř e l i c e - Zbrojováci zahájili letní přípravu utkáním na hřišti Pohořelic. Hrálo se v...
PREVIEW: V přípravě do Pohořelic
A-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v...
Los už zná také
B-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

Los už zná také "béčko"

B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první...