SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Po reprezentační pauze se opět naplno rozjely obě nejvyšší soutěže, pokračuje také třetí liga. A v akci se tentokrát objevila i kompletní pětice Zbrojováků na hostování.

České Budějovice se proti Spartě pokusily o senzaci i s Wale Musou Allim v sestavě. Nigerijský ofenzivní hráč odehrál celý zápas, v němž Jihočeši podlehli 0:1 a neodlepili se z poslední příčky.

Ve druhé lize si poměrně nečekaný, ale o to cennější bod zapsala do tabulky Kroměříž, když remizovala v Opavě 1:1. Nicolas Martinek naskočil do hry v 61. minutě a v závěru se tak přímo na hřišti mohl radovat z vyrovnávací branky spoluhráče Machalíka. Kroměříž je v tabulce čtrnáctá.

Prostějov doma hostil Chrudim a zápas to byl pro domácí smolný. V oslabení dvakrát inkasovali, ale dokázali srovnat, když na 2:2 skóroval Jan Štěrba. Chrudim si ale náskok vzala zpět a zvítězila 4:2, Štěrba odehrál celé utkání. Prostějov v tabulce zůstává poslední.

Ve třetí lize se Start Brno představil v Blansku. V utkání na obou stranách nastoupila řada bývalých Zbrojováků a prim nakonec hráli ti hostující. Damián Strnad odehrál celé utkání, poslední půlhodinu strávil na hřišti také Lukáš Kos.

další články

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi
A-tým
23.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi

B r n o - V sobotu 25. května se zatáhne opona druhé nejvyšší soutěže. Zbrojovka absolvuje derniéru...
Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....
ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr
B-tým
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr

B r n o - Součástí posledního zápasového programu této sezóny byl i rozhovor s dvacetiletým...