Stále je co zlepšovat, upozornil po vyhraném utkání Čuhel

Stále je co zlepšovat, upozornil po vyhraném utkání Čuhel

Po prvním vítězství na domácí půdě byl z obou koučů pochopitelně spokojenější ten domácí. Přesto Petr Čuhel upozornil na některé nedostatky. František Cipro hledal příčiny již páté budějovické porážky v řadě.

I když byla ve tváři Petra Čuhela po závěrečném hvizdu patrná radost, nezapomněl brněnský stratég upozornit na některé nedostatky, které přinesla hlavně první půle: „V prvním poločase jsme hráli bez nasazení, chyběla agresivita, prohrávali jsme osobní souboje a obdržená branka přišla po chybě obrany. Chceme fotbalem fanoušky bavit, ale v prvním dějství tomu tak nebylo,“ posteskl si Čuhel.

Druhá půle přinesla zlepšení, které podle Čuhela pramenilo z brzké vyrovnávací branky: „K obratu pomohla první branka, poté jsme začali hrát co jsme si řekli a po stranách jsme se dostávali do šancí, ze kterých vzešly dvě pěkné branky. Příště je však třeba pracovat od první minuty, nikoliv až od začátku druhé půle,“ nabádá Čuhel.

Došlo i na zhodnocení jednotlivců: „Petr Glaser si o místo v sestavě říkal již v přípravě, ale pak ho přibrzdilo nešťastné zranění. Dnes to zvládl dobře, snad na dnešní výkon naváže,“ přeje si Čuhel. Ten dále vyzdvihl výkon dvougólového hrdiny Švancary: „Petr odehrál výborný zápas a jeho dnešní výkon je příslibem do budoucna.“ Jako kaňku také zmínil zranění Josefa Kaufmana, kterému popřál brzké uzdravení.

O poznání hůře hledal slova budějovický lodivod František Cipro: „Stalo se nám už poněkolikáté, že jsme inkasovali na začátku druhé půle a poté přestala fungovat organizace hry. Se zkušenými hráči, které máme v kádru, by se to stávat nemělo,“ řekl Cipro.

Ten dále připustil, že se jeho tým nachází v krizi: „Ano, když prohrajete pětkrát za sebou, určitě se dá říci, že se v krizi nacházíte,“ uzavřel zklamaný Cipro.

další články

PREVIEW: K dalšímu utkání míří Zbrojovka na Slavii!
A-tým
27.11.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: K dalšímu utkání míří Zbrojovka na Slavii!

B r n o - FORTUNA:LIGA jede dál a nabírá závratné tempo. Zbrojováci mají před sebou jeden z...
Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu!
Ostatní
27.11.2020 | Klub

Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu!

B r n o - Je tu Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu! Kup si mikiny, trička a další sortiment se...
V Brněnských Ivanovicích bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované hřiště
Ostatní
26.11.2020 | Martin Lísal

V Brněnských Ivanovicích bylo slavnostně otevřeno nově...

B r n o – V areálu Fotbalového centra Brno v Brněnských Ivanovicích bylo dnes za účasti...