Svůj gól si moc nepamatuju, říká Tomáš Frejlach o zranění hlavy

Svůj gól si moc nepamatuju, říká Tomáš Frejlach o zranění hlavy

B R N O - V prvním poločasu utkání Zbrojovka – Mladá Boleslav neviděli fanoušci ani jednu branku. Na začátku druhé půle se však naopak dočkali hned, když Tomáš Frejlach vstřelil svůj první gól v brněnském dresu. O své trefě se však příliš rozpovídat nemohl, neboť si na ni kvůli zranění skoro ani nepamatoval.

Sedmadvacetiletý záložník prozradil, že předzápasovým cílem Zbrojovky bylo získat všechny tři body, což se však nakonec nepodařilo. „V naší situaci je dobrý každý bod. Kdybychom ale vyhráli, byli bychom zachránění, což si teď říct nemůžeme. Škoda toho gólu z penalty, jinak bychom to dotáhli do vítězného konce. Nepovedlo se nám vyhrát, proto musíme dělat body ještě v dalších zápasech,“ je si vědom střelec jediné domácí branky.

Vlastní trefu ze šestačtyřicáté minuty si Frejlach příliš nepamatuje: „Na začátku zápasu jsem dostal do hlavy, motala se mi, takže si ten svůj gól ani nepamatuju. Dostal jsem přihrávku a dal jsem to do prázdné branky. Švanci mi na gól nahrál, takže má plusové body. Cítím se ale hrozně, bolí mě hlava. Tekla mi z ní krev, když mi ji přilehli, takže nic příjemného.“

Nejen že byl Frejlachův nedělní gól první trefou v dresu Zbrojovky, ale byl i prvním gólem od konce roku 2011. „Bylo to v Ostravě, je to opravdu dlouho. Bylo to teď pro mě ale těžké, zranil jsem se a těžko jsem se do toho dostával. Necítím se moc dobře, ale chci týmu nějak pomoct. Ani ten kotník není úplně ideální, ale důležité je, že se teď dělají body. V posledních čtyřech zápasech jsme získali sedm bodů, což je dobře, protože zezačátku jsme nebodovali. Teď jsou ty body hodně důležité,“ ví brněnský střelec Tomáš Frejlach, který kvůli bolestem hlavy opustil trávník v 66. minutě, kdy ho vystřídal Šoljić.

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...