Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky

Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky

B r n o - Zbrojovka se domluvila na pokračování spolupráce s Timotejem Záhumenským. Testovaný slovenský zadák bude v Brně působit do konce letošního ročníku s opcí na prodloužení kontraktu.

Záhumenský přišel do Zbrojovky na začátku letošní přípravy, s týmem absolvoval soustředění na Maltě a zasáhl do obou zápasů. "Jsem spokojený, že vše dopadlo dobře a trenérům jsem se líbil. Pokusím se týmu pomoci k co nejlepším výkonům a výsledkům, které by znamenaly záchranu," uvedl po podpisu smlouvy Záhumenský.

Pětadvacetiletý levonohý fotbalista začínal s fotbalem v bratislavském Slovanu, mimo angažmá ve slovenských týmech (v nejvyšší soutěži odehrál celkem 73 duelů) působil i v Karviné, za kterou odehrál na jaře 2019 třináct ligových a jeden barážový zápas. "Těším se na návrat do české ligy, vím, že soutěž je kvalitní. Každý může vyhrát s každým, nic není dopředu jasné. Z týmu dobře znám Damiána Bariše, Adriána Čermáka, z Karviné Pavla Dreksu a Jana Moravce. A znám také Petera Štepanovského, byť jsem s ním v jednom týmu nepůsobil," vyjmenovává Záhumenský, který na jaře oblékne dres s číslem 26.

"Ještě před začátkem soutěže bych rád vyřešil bydlení, na dojíždění to bohužel úplně není. Brno jsem měl v minulosti možnost párkrát navštívit a moc se mi líbí, i manželka se sem těší. Věřím, že tu budeme spokojení a že se nám podaří splnit hlavní cíl, kterým je záchrana," uzavřel Záhumenský.

Facebooksdílej Twittertweetuj Mailmailuj

další články

V neděli se utkáme s Teplicemi!
A-tým
23.04.2021 | Martin Lísal

V neděli se utkáme s Teplicemi!

B r n o - FORTUNA:LIGA jde pomalu do finiše a Zbrojovka má před sebou nesmírně důležitý domácí...
Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku
A-tým
22.04.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku

B r n o – Pavel Dreksa se na Slovácku po více než měsíci objevil znovu v základní sestavě...
Trenér Dostálek po utkání na Slovácku
A-tým
21.04.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání na Slovácku

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky dokázali na hřišti favorizovaného Slovácka stáhnout dvoubrankovou...