Trenér Čuhel: Zůstáváme na zemi

Trenér Čuhel: Zůstáváme na zemi

Parádní výkon, tři body, chvála v médiích. Uplynulý víkend se Zbrojovce povedl nad očekávání. "Rozhodně ale nepodlehneme euforii a zůstáváme na zemi," ujišťuje Petr Čuhel. Muž, který od svého příchodu do Brna prohrál jediný soutěžní zápas.

"Spokojení samozřejmě jsme, nicméně je čas myslet dál. Hráči měli dnes volno, ale od zítřka už nás zase čeká další práce," směřuje myšlenky už spíše k dalšímu utkání s Teplicemi.

Lodivod Brna také doufá, že sobotní zápas nezanechal žádné stopy na zdravotním stavu svěřenců. "Kluci měli regenerační trénink a podle všeho by měli být všichni v pořádku, snad to vydrží a nepřibude nám další absence," přeje si Čuhel, který už jeden problém musel řešit - dva dny před zápasem na Slovácku vypadl ze sestavy záložník Glaser.

Víkend přinesl ještě jednu novinku - rozhodlo se o tom, že v Poháru České pošty Brno narazí na Rosice. "Je to dobré vzhledem k tomu, že to fanoušci budou mít blízko a a mohou nás jet podpořit," komentuje to Čuhel. Zároveň ale zdvihá varovně prst. "Pokud si dobře vzpomínám, tak předloni tam Zbrojovka v poháru vyhrála s odřenýma ušima," odkazuje na dva roky starý duel, který Brno vyhrálo 2:1 díky Dostálkově trefě sedm minut před koncem.

další články

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka
Ostatní
07.12.2021 | Martin Lísal

Z HISTORIE: Rekordní série oslavence Václavíčka

B r n o - Kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz Rostislav Václavíček dnes slaví...
Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci si konec roku opět zpestřili hokejem

B r n o - Bývá už tradicí, že si fotbalisté závěr roku zpestří doplňkovými sporty, především...
VIDEO: Sestřih utkání v Opavě
A-tým
06.12.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v posledním utkání podzimu na hřišti Opavy 2:0, když se o...