Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

B r n o – Po dvou výhrách a jedné porážce poznali Zbrojováci v přípravě také remízu. V závěrečném utkání šli na hřišti Zlína rychle do vedení, soupeř ale ještě v první půli srovnal na konečných 1:1. Jak zápas viděl trenér Dostálek?

„Odehráli jsme těžký a celkem zajímavý zápas, v němž měly oba týmy hlavně v první půli zajímavé možnosti. Podařilo se nám do hry dostat Kubu Řezníčka, který odevzdal bojovný výkon, ukázal, v čem bude jeho síla. Hráči k tomu obecně přistoupili zodpovědně, samozřejmě se nevyvarovali chyb, které si ještě v týdnu před startem ligy vyhodnotíme,“ hovořil kouč po utkání.

V neděli mají hráči na programu volný den, od pondělka se pak začnou chystat na vstup do ligové soutěže. „Hráči se těší, my se těšíme, věříme, že se nám povedlo náladu nastavit optimálně. Je potřeba udělat maximum, abychom do soutěže vstoupili úspěšně,“ pokračoval Dostálek (nové sezóně a uplynulé přípravě se budeme obšírněji věnovat na tradiční předsezónní tiskové konferenci, která proběhne v úterý).

Kromě zápasu prvních týmů se v sobotu utkaly i rezervy obou soupeřů. „Všech pět hráčů širšího kádru áčka se prezentovalo skvělým přístupem, kluci hráli zodpovědně, takhle nějak si představujeme, aby hráči k zápasům béčka přistupovali. Z jejich strany to byl jasný signál, že s nimi musíme počítat. V týmu je aktuálně velká konkurence a rozhodně nelze říci, že bychom měli na všech postech jasno,“ zakončil trenér.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování
A-tým
28.07.2021 | Martin Lísal

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování

B r n o - Dva mladí Zbrojováci odcházejí na hostování. Záložník David Jambor bude působit ve...
Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec
A-tým
27.07.2021 | Martin Lísal

Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec

T á b o r – Martin Berkovec se po letech vrátil do prostředí, které dobře znal. A návrat to byl...
Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU
Ostatní
26.07.2021 | Martin Lísal

Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU

B r n o – Zbrojovka vstoupila do nové sezóny s novým hlavním partnerem – projektem PROBINEX. Jeho...