Trenér Machálek před utkáním s Příbramí

Trenér Machálek před utkáním s Příbramí

B r n o – Po dvou týdnech reprezentační přestávky se Zbrojováci pilně připravují na další utkání. V neděli přivítají na svém hřišti Příbram a nejen trenér Machálek věří, že jeho svěřenci dokážou výsledkově i herně navázat na předcházející duel v Jablonci.

V něm Brňané zvítězili 1:0, což znamenalo vůbec první letošní výhru. „Poznali jsme, jak chutná vítězství. Věříme tomu, že by nám tento výsledek mohl pomoci a že to prokážeme doma kvalitní hrou a výsledkem proti nevyzpytatelné Příbrami, protože jedině tak potvrdíme venkovní výhru,“ řekl před utkáním kouč.

Fakt, že je Příbram poslední a má na kontě jeden bod, by mohl leckoho svádět k podcenění. Ne tak Zbrojováky. „Dobře víme, že v lize není žádný slabý tým. Musíme k utkání přistoupit maximálně zodpovědně, soustředit se jen na náš výkon a snažit se, aby byl co nejlepší. Víme, že nám nepomohou diváci, ale to bylo dané dlouho dopředu a je to věc, kterou nedokáže ovlivnit,“ zmínil Machálek fakt, že se bude hrát za zavřenými dveřmi.

Jinak řeší trenérský tým zatím poněkud odlišné starosti, než před duelem v Jablonci. „Jsme v opačné situaci. Tehdy jsme hráče neměli a hledali jsme, koho vůbec nasadit, zatímco nyní se nám většina marodů uzdravila a jsme v situaci, kdy třeba sedm hráčů usedne na tribunu. Máme větší možnost volby.“

Mimo trénink byli v tomto týdnu ještě Lukáš Kryštůfek, Marek Vintr a Ondřej Vaněk, kteří trénovali s kondičním trenérem. „Samozřejmě do toho ještě mohou promluvit testy na koronavirus, které jsme absolvovali dnes, výsledky zatím neznáme,“ doplnil Machálek.

Utkání s Příbramí se hraje v neděli 22. listopadu ve 14 hodin, přenášet jej bude O2 TV.

další články

PREVIEW: K dalšímu utkání míří Zbrojovka na Slavii!
A-tým
27.11.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: K dalšímu utkání míří Zbrojovka na Slavii!

B r n o - FORTUNA:LIGA jede dál a nabírá závratné tempo. Zbrojováci mají před sebou jeden z...
Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu!
Ostatní
27.11.2020 | Klub

Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu!

B r n o - Je tu Black Friday ve zbrojováckém Fanshopu! Kup si mikiny, trička a další sortiment se...
V Brněnských Ivanovicích bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované hřiště
Ostatní
26.11.2020 | Martin Lísal

V Brněnských Ivanovicích bylo slavnostně otevřeno nově...

B r n o – V areálu Fotbalového centra Brno v Brněnských Ivanovicích bylo dnes za účasti...