U19: Remízová přestřelka se Zlínem

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) hostili v pátek na Srbské Zlín. V divokém a dramatickém utkání se nakonec urodila remíza 3:3.

Oba soupeři v prvním kole dokázali naplno bodovat - Zbrojovka zvítězila v Příbrami, Zlín porazil doma Plzeň. Lépe začali hosté, kteří po osmi minutách vedli. Pak si ale vzal dvakrát v rozmezí dvou minut slovo David Pavlík a obrat byl na světě.

Zlín po půlhodině srovnal, do kabin šli ale spokojenější domácí, kterým vrátil vedení Pantok. I ve druhé půli dokázali Ševci dorovnat krok. V závěru byli aktivnější Brňané, měli několik zajímavých šancí, skóre se už ale neměnilo a duel dospěl k remíze.

Mládež
12.08.2022 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) hostili v pátek na Srbské Zlín. V divokém a dramatickém utkání...