V sobotu se představíme v Jihlavě

V sobotu se představíme v Jihlavě

B r n o - Náročný týden plný dřiny zakončí Brňané třetím přípravným utkáním, v sobotu od 11 hodin se představí na hřišti Vysočiny Jihlava. Hraje se na hlavním stadionu, utkání můžete sledovat živě prostřednictvím streamu.

Fanouškům bude k dispozici hlavní tribuna, vstup na utkání je volný.

Oba kluby se v přípravě potkávají často, naposledy před rokem, kdy Zbrojovka zvítězila 5:2. Stejným výsledkem porazila Vysočinu i v jarním soutěžním utkání, zatímco na podzim zvítězili doma Jihlavští gólem v závěru 3:2. Osudy obou klubů byly vůbec od roku 2011 podobné, včetně loňské neúspěšné baráže. V ligové soutěži se tedy s Vysočinou nepotkáme poprvé po devíti letech.

Pro Jihlavu bude sobotní mač druhým letním duelem, v tom prvním podlehla v Hlinsku Pardubicím 0:1. V kádru už z exbrněnských plejerů najdeme pouze záložníka Matúše Lacka. Zbrojováckou minulost má ovšem nový trenér Aleš Křeček. Jeho svěřenci jdou do utkání po náročném týdnu, což platí i pro Brňany. "Tento týden byl nejtěžší. Do zápasu tak máme v plánu nasadit všechny hráče, které máme k dispozici, každý dostane poločas," plánuje trenér Machálek.

Ten nebude mít k dispozici kromě dlouhodobého maroda Kryštůfka nově Sedláka s Fouskem, kteří léčí menší zranění. "Oba by se měli k týmu znovu připojit v pondělí. To platí i pro Pachlopníka, Černína a nejspíše také Kotulu," zmínil Machálek i slovenského beka, který zatím po vyléčení mononukleózy trénoval individuálně. Mimo hru je také Hlavica, kterého čeká v pondělí operace zlomeného podočnicového oblouku.

další články

STUDIO FLINTA: Rozhovor s Jindřichem Svobodou!
Ostatní
30.09.2020 | Martin Lísal

STUDIO FLINTA: Rozhovor s Jindřichem Svobodou!

B r n o - Pražil kávu, pracoval v jaderné elektrárně, teď se stará o tenisové kurty. A taky hrál...
U10: Zbrojovka skončila třetí na turnaji v Opočně
Mládež
30.09.2020 | Martin Lísal

U10: Zbrojovka skončila třetí na turnaji v Opočně

O p o č n o - Mladí Zbrojováci z týmu U10 se o víkendu vydali na kvalitně obsazený turnaj do...
Fanshop dočasně přechází na nový režim
Ostatní
29.09.2020 | Martin Lísal

Fanshop dočasně přechází na nový režim

B r n o - S ohledem na aktuální situaci a z preventivních důvodů přechází oficiální zbrojovácký...