VIDEO: Čtvrtý ročník Partner Cupu!

VIDEO: Čtvrtý ročník Partner Cupu!

B r n o - V sobotu 20. ledna proběhl v hale Fotbalového centra pátý ročník turnaje pro partnery a přátele klubu - Partner Cup 2024! Turnaje se letos zúčastnilo sedmnáct týmů a měl opět i charitativní podtext.

Zástupce Zbrojovky a Nadačního fondu Zbrojovák Petr Švancara předal symbolický šek na 100 000 korun Tereze Ranglové, předsedkyni spolku STOP epilepsy. Spolek pomáhá dětem a rodinám, které postihly vzácné a závažné formy této nemoci.

"Turnaj se nám moc líbil a užili jsme si ho. Jsme nesmírně šťastní, že nám Zbrojovka takto pomáhá. Příspěvek nám umožní nákup monitorovacího zařízení pro děti a kyslíkového generátoru, což má pro nás obrovský přínos," prohlásila Tereza Ranglová.

A pak už přišly na řadu zápasy - a spousta krásných gólů. Letošního ročníku se zúčastnilo sedmnáct týmů, rozdělených do čtyř skupin. Vítěz každé skupiny postupoval do semifinále - bez ztráty jediného bodu se jednalo o týmy TRIPOLI, Auto Pokorný, Omniplast a LaROS. Na hřišti byli k vidění i bývalí hráči Zbrojovky - Patrik Siegl, Pavel Mezlík, Tomáš Abrahám a spousta dalších.

Vyrovnané semifinálové bitvy určily, že ve finále se utkají dva ze tří vítězů předcházejících ročníků - TRIPOLI a Omniplast. Oba doposud suverénní soupeři se rozešli smírně, o triumfu Omniplastu rozhodl penaltový rozstřel. Třetí příčku vybojoval výběr Auto Pokorný.

Ocenění předávali spolu s Petrem Švancarou trenér Tomáš Polách a zástupci kabiny Martin Berkovec a David Jambor. A to už byla také tečka za celým turnajem. Obrovský dík patří všem zúčastněným a těm, kteří se na organizaci turnaje podíleli. Tak zase příště!

další články

U17: Zbrojovka zdolala České Budějovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U17: Zbrojovka zdolala České Budějovice

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) se v sobotu taktéž představili na hlavním hřišti ADAX INVEST...
U15: Zbrojovka rozstřílela Vítkovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U15: Zbrojovka rozstřílela Vítkovice

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili na úvod finálové nadstavby Vítkovice. Svému soupeři...
U14: Zbrojovka na úvod nadstavby porazila Vítkovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U14: Zbrojovka na úvod nadstavby porazila Vítkovice

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) porazili na úvod finálové nadstavby Vítkovice 5:4, do tabulky...