VIDEO: Čtvrtý ročník Partner Cupu!

VIDEO: Čtvrtý ročník Partner Cupu!

B r n o - V sobotu 20. ledna proběhl v hale Fotbalového centra pátý ročník turnaje pro partnery a přátele klubu - Partner Cup 2024! Turnaje se letos zúčastnilo sedmnáct týmů a měl opět i charitativní podtext.

Zástupce Zbrojovky a Nadačního fondu Zbrojovák Petr Švancara předal symbolický šek na 100 000 korun Tereze Ranglové, předsedkyni spolku STOP epilepsy. Spolek pomáhá dětem a rodinám, které postihly vzácné a závažné formy této nemoci.

"Turnaj se nám moc líbil a užili jsme si ho. Jsme nesmírně šťastní, že nám Zbrojovka takto pomáhá. Příspěvek nám umožní nákup monitorovacího zařízení pro děti a kyslíkového generátoru, což má pro nás obrovský přínos," prohlásila Tereza Ranglová.

A pak už přišly na řadu zápasy - a spousta krásných gólů. Letošního ročníku se zúčastnilo sedmnáct týmů, rozdělených do čtyř skupin. Vítěz každé skupiny postupoval do semifinále - bez ztráty jediného bodu se jednalo o týmy TRIPOLI, Auto Pokorný, Omniplast a LaROS. Na hřišti byli k vidění i bývalí hráči Zbrojovky - Patrik Siegl, Pavel Mezlík, Tomáš Abrahám a spousta dalších.

Vyrovnané semifinálové bitvy určily, že ve finále se utkají dva ze tří vítězů předcházejících ročníků - TRIPOLI a Omniplast. Oba doposud suverénní soupeři se rozešli smírně, o triumfu Omniplastu rozhodl penaltový rozstřel. Třetí příčku vybojoval výběr Auto Pokorný.

Ocenění předávali spolu s Petrem Švancarou trenér Tomáš Polách a zástupci kabiny Martin Berkovec a David Jambor. A to už byla také tečka za celým turnajem. Obrovský dík patří všem zúčastněným a těm, kteří se na organizaci turnaje podíleli. Tak zase příště!

další články

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě
A-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě

B r n o - Nová sezóna startuje! Prmeiéra nás čeká na hřišti Jihlavy, zápas uzavírá program úvodního...
Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice
B-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice

B r n o - Brněnská rezerva zůstává v přípravě na novou sezónu i nadále stoprocentní. Ve třetím...
Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr
A-tým
19.07.2024 | Martin Lísal

Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr

B r n o - Je mu sice teprve dvacet let, jehoživotopis je nicméně poměrně pestrý. Lucas Kubr se dnes...