VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

B r n o – Něco přes hodinu čekali diváci v utkání s Púchovem na gól. Nerozhodný zápas rozetnul po Hladíkově přihrávce povedenou a přesnou ranou Denis Granečný. Nakonec šlo o trefu vítěznou, Zbrojováci porazili Púchov těsně 1:0.

„Gól nebo nahrávka vždycky potěší a pomůže, co se sebevědomí týče,“ pousmál se Granečný. „Zápas byl náročný na kondici, jsme pořád v plné přípravě, přes týden máme dvoufázové tréninky. Nohy jsou trochu ztuhlé, ale vyhráli jsme, i to je povzbuzení do další práce.“

Jít do utkání z plné zátěže, to k letnímu období zkrátka patří. „Zatím je to v pořádku, zvládáme to všichni. Vše probíhá většinou na hřišti, i když se jedná o doběhání a náročné hry třeba osm na osm, tak je to pořád příjemnější, než běhat někde v parku. Je lepší být na hřišti,“ je přesvědčený čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Granečný v minulém ročníku alternoval na kraji obrany i zálohy, což platí i pro letošní přípravu. „Každý by byl asi raději na jedné pozici, ale nehraje to velkou roli. Když mě trenér někam postaví, budu se snažit co nejlépe tam, kde to zrovna bude,“ nedělá z toho vědu.

A co čeká Zbrojováky příští týden? „Máme tentokrát kromě sobotního ještě jeden vložený zápas, takže to bude pestřejší. Asi pro každého je lepší hrát, než trénovat, nabereme zápasovou praxi.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Peter Juritka: Za gól jsem rád, ale chtěli jsme se loučit vítězně
A-tým
25.05.2024 | Martin Lísal

Peter Juritka: Za gól jsem rád, ale chtěli jsme se...

V l a š i m – Jen pět minut se ve Vlašimi čekalo na úvodní branku utkání 30. kola. Pak se totiž...
Trenér Kříž po utkání ve Vlašimi
A-tým
25.05.2024 | Martin Lísal

Trenér Kříž po utkání ve Vlašimi

V l a š i m - Zbrojováci završili letošní nepovedenou sezónou remízou na hřišti Vlašimi. V utkání...
Zbrojovka na závěr sezóny remizovala ve Vlašimi
A-tým
25.05.2024 | Daniel Kinc

Zbrojovka na závěr sezóny remizovala ve Vlašimi

V L A Š I M - Letošní ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je u konce. Zbrojovka v závěrečném zápase sezóny...