VIDEO: Gólů mohlo být i víc, řekl Hladík

VIDEO: Gólů mohlo být i víc, řekl Hladík

R o s i c e – Po asistenci z minulého utkání si útočník Jan Hladík připsal proti Banské Bystrici také vstřelenou branku. Po hodině hry krásnou ranou upravil na konečných 2:0.

K celé gólové akci Hláďa potřeboval jen gólmana – po Šimanově dlouhém výkopu se zbavil obránce a zamířil přesně. „Každý gól samozřejmě potěší, dneska jich mohlo být i víc. Jsem ale rád, dlouho jsem gól nedal. Doufám, že mě to povzbudí do další práce,“ přeje si.

Pro týmovou pohodu je samozřejmě důležitá i výhra, byť ještě nejde o ligové body. „Jsme pořád v přípravě, jsme unavení a soupeř byl kvalitní, takže je fajn, že jsme to zvládli. Musíme vyhrávat pokud možno každý zápas.“

Středeční zápas byl poměrně náročný i s ohledem na zvolenou taktiku. „Chtěli jsme napadat vysoko, získávat míče. Někdy se nám to dařilo, někdy nám z toho vyjeli, musíme na tom zapracovat. Stejně jako na produktivitě, je potřeba přidávat góly, druhá liga bude těžká a musíme být produktivní,“ má jasno Hladík.

Zbrojováky už čekají poslední dva přípravné duely – a pak už je na programu první kolo. „V pondělí jsme měli dva tréninky, trénovali jsme i dnes před zápasem, možná až příští týden trochu zvolníme, protože pak už nás čeká závěr přípravy a první zápas v lize. Věřím, že budeme dobře připravení,“ uzavřel devětadvacetiletý ofenzivní hráč.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi
A-tým
23.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi

B r n o - V sobotu 25. května se zatáhne opona druhé nejvyšší soutěže. Zbrojovka absolvuje derniéru...
Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....
ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr
B-tým
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr

B r n o - Součástí posledního zápasového programu této sezóny byl i rozhovor s dvacetiletým...