VIDEO: Jakub Řezníček po utkání se Spartou B

VIDEO: Jakub Řezníček po utkání se Spartou B

B r n o – Utkání se Spartou B zahájil Jakub Řezníček na lavičce, do hry se dostal až ve druhé půli jako střídající hráč. Výkon Zbrojovky pomohl oživit, na body to ale nestačilo.

„První poločas byl vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. Sparta nás potrestala z první akce, kdy jsme nepodrželi míč, nádherná kombinace do prázdné brány. Druhý gól dali z hezkého centru, kdy byl ve vápně nepokrytý hráč. Pak snížil Potok tečovanou střelou, takže do druhé půle jsme šli za lepšího stavu, měli jsme hodně šancí. Bohužel jsme to tam nedotlačili a pak zase uděláme strašnou chybu a dostaneme třetí gól. Za stavu 1:3 už se to těžko dohání, hlava už tam moc není,“ bilancoval Řezňa zápas.

Výsledková mizérie Zbrojovky tak pokračuje, na jaře jsme získali jen dva body ze čtyř zápasů. „Celou sezónu je to nahoru dolů, nemůžeme se odrazit a chytit se nějaké šňůry. Začínáme hrát, až když prohráváme, to je pořád dokola. Těžko se to hodnotí,“ přemítal.

Fakt, že tentokrát Řezníček nenastoupí v základní sestavě, mnohé překvapil. „Bylo to trenérovo rozhodnutí. Když jsem šel do hry, rozdíl byl jednobrankový, motivaci jsem měl, jako každý zápas. Snad to bylo i vidět." Zkušený útočník měl několik zajímavých možností, jednou byl zastaven na hraně faulu, jindy těsně přestřelil. „Prudký balon do kapsy, dostal jsem se před obránce, tohle musím trefit. Je to škoda, když nejsem v pohodě, nepadne mi to tam.“

Přední pozice v tabulce se po dalším kolapsu zase vzdalují. „Nepředvádíme aktuálně takové výkony, abychom tam byli. Utíká nám to, kazíme si to sami našimi výkony. Kdybychom šlapali, udělali šňůru, tak bychom tam byli. Když to takhle kazíme, asi tam aktuálně nepatříme,“ je přesvědčený Řezníček.

A že s takovou situací nejsou spokojení ani fanoušci, je nabíleni. „Dnes nás podporovali, zaslouží si lepší výkony a já to absolutně chápu. Už v Chrudimi jsme měli rozpravu, chtějí vyhrávat a my jim to nedopřáváme. Jsou naštvaní právem a já je respektuju a chápu, sám jsem naštvaný taky,“ zakončil Řezníček rozhovor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi
A-tým
23.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi

B r n o - V sobotu 25. května se zatáhne opona druhé nejvyšší soutěže. Zbrojovka absolvuje derniéru...
Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....
ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr
B-tým
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr

B r n o - Součástí posledního zápasového programu této sezóny byl i rozhovor s dvacetiletým...