VIDEO: Jakub Řezníček po utkání v Líšni

VIDEO: Jakub Řezníček po utkání v Líšni

B r n o – Kapitán Jakub Řezníček pomohl prvním jarním gólem k dnešní remíze na hřišti Líšně. Jeho trefa z druhé půle byla zároveň osmdesátým soutěžním gólem ve zbrojováckých barvách.

39 branek v první lize, 31 v té druhé a 10 v poháru. Taková je tedy dosavadní bilance Jakuba Řezníčka v brněnském dresu. V utkání i další šance. „Gólů může být vždycky víc, dvakrát mi to výborně chytil gólman, který domácí podržel. Jsem rád alespoň za ten jeden, protože mi to tam teď nepadalo, nedal jsem gól snad osm kol. Co se dá dělat. Je jen škoda, že z toho byl jen bod, ale máme aspoň ten,“ hodnotil remízový duel.

Sám po utkání cítil, že tři body by spletitou situaci Zbrojovky řešily lépe. „Myslím, že jsme byli silnější na balonu, kombinovali jsme, Líšeň občas vystrčila růžky. Šli jsme do vedení, gól jsme mohli dát i předtím. Myslel jsem, že už to ukopeme, ale Líšeň nás zmáčkla a povedlo se jí srovnat. Zalezli jsme, nepohlídali jsme si narážku do strany a útočník to dobře trefil patou.“

V tabulce se Brňané posunuli na 35 bodů, jistotu záchrany tedy ještě nemají. „Ani nevím, jak to v tabulce je. Příští zápas hrajeme doma, kde musíme konečně zabrat. Udělali jsme tam strašně málo bodů. Je potřeba zabrat, udělat radost fanouškům a alespoň se s tou špatnou sezónou rozloučit domácí výhrou,“ přeje si Řezňa.

Oproti předloňskému duelu byl zápas poměrně klidný, co se týče emocí. „Hraju tady podruhé, minule to bylo horší. Že lidi někdy řvou, to je normální, ale minule mi to přišlo klidnější,“ uzavřel Řezníček.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...