VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!

VIDEO: Jakub Řezníček prodloužil smlouvu!

B r n o – Ještě před startem jarní části FORTUNA:LIGY se Zbrojovka domluvila na pokračování spolupráce s kapitánem a nejlepším střelcem soutěže Jakubem Řezníčkem. Ten bude v Brně pokračovat minimálně do června 2025.

„Mám velkou radost, že jsme se domluvili takhle rychle a mám o budoucnosti jasno. V Brně jsem spokojený, takže to byla od začátku moje priorita. Jedná se o smlouvu na dva roky, i v tom je to lepší, že nemusím za rok znovu něco řešit. Jsem rád, že se do toho pan Bartoněk takhle pustil a našli jsme společnou řeč,“ řekl Řezníček po podpisu smlouvy.

Spokojený samozřejmě byl i trenér Richard Dostálek. "V otázce prodloužení Kubovy smlouvy pro nás nebylo co řešit, nikdo nechce přijít o takového hráče. Věděli jsme, že Kubovi v létě končí smlouva, a sami jsme vyvíjeli v tomto ohledu iniciativu. Stejně jako vedení i samotný Kuba jsme my jako trenéři měli velký zájem, aby pokračoval, a jsme rádi, že to tak dopadlo, Kuba je pro nás nesmírně důležitý," potvrdil.

Čtyřiatřicetiletý útočník se do Zbrojovky vrátil před loňskou sezónou, osmnácti góly pomohl týmu k návratu do nejvyšší soutěže. Ani zde mu prach nezvlhl a s jedenácti trefami vede tabulku střelců FORTUNA:LIGY, k tomu přidal tři nahrávky. „Cíle pro jaro jsou jasné, chtěli bychom se co nejrychleji odpoutat od spodku ligy a mít klidnou půlsezónu. Zároveň ještě hrajeme v poháru, kde bychom taky rádi došli co nejdál. Když k tomu přispěju svými góly, budu jen rád, ale když je dá někdo jiný a nám se bude dařit, nebudu se zlobit,“ pokračoval Řezníček.

Tomu aktuálně chybí deset branek do prestižního Klubu ligových kanonýrů. „Nějak zvlášť to ale neřeším. Věřím, že to časem přijde, ale jestli to bude teď, nebo za rok, nad tím nepřemýšlím. Hlavní je, aby se dařilo týmu,“ doplnil útočník, který se do Brna hodlá také přestěhovat.

další články

V reprezentační pauze se utkáme s Opavou
A-tým
20.03.2023 | Martin Lísal

V reprezentační pauze se utkáme s Opavou

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky vyplní reprezentační pauzu přípravným duelem proti Opavě. Hrát se...
STUDIO FLINTA: Březnovým hostem bude Ilja Burdov!
A-tým
20.03.2023 | Martin Lísal

STUDIO FLINTA: Březnovým hostem bude Ilja Burdov!

B r n o - Do březnového dílu STUDIA FLINTA si Monika Býmová pozvala nenápadného, ale nesmírně...
VIDEO: Komplikace, ale nesmíme se z toho složit, burcuje Texl
A-tým
19.03.2023 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Komplikace, ale nesmíme se z toho složit,...

B r n o – Záložník Jiří Texl dnes proti Jablonci jako obvykle odvedl ve středu pole spoustu poctivé...