VIDEO: Jakub Šural po utkání na Spartě B

VIDEO: Jakub Šural po utkání na Spartě B

P r a h a – Jedním z hrdinů dnešního utkání byl bezesporu Jakub Šural. Zkušený obránce byl v závěru ve správný čas na správném místě a po nakrátko rozehraném rohu rozhodl přesnou hlavičkou o tříbodovém zisku.

„Snažím se si tam míč vždycky hledat při standardkách. Ani nevím, kdo to centroval, ale byl to fantastický centr. Snažil jsem se to jen usměrnit za tyč, krásně to tam spadlo. Jsem rád, ale hlavně jsem rád za tři body,“ těšilo Šurala. "Áčko" si u jeho trefy zapsal Pavel Gaszczyk, pro něhož je to první statistický zápis ve druhé lize.

Na ty to dnes totiž nějakou dobu nevypadalo. „Ve finále to nakonec hodnotíme pozitivně, ale myslím, že s hrou nebudeme spokojení a něco si k tomu řekneme. Z mého pohledu, i co jsme si říkali o pauze, je výstavba v pohodě, ale před vápnem zbytečně plašíme, ztrácíme míče a neřešíme to úplně dobře. Ale ve finále máme tři body, zaplaťpánbůh za ně,“ oddechl si.

Jedná se o druhou ligovou výhru v řadě, v součtu s pohárem třetí. Shodou okolností ve všech třech duelech Kuba Šural nastoupil v základní sestavě, od jeho návratu tak Zbrojovka jen vítězí. „Popravdě, tohle mě nenapadlo,“ usmál se. „Ale jsem rád, že to tak je a trošku si to sedá. Ještě přišel Kamso Mara, který má velkou kvalitu. Doufám, že to bude lepší a lepší, jak budeme hrát víc zápasů. Jsem rád, že už zvládáme vítězit, i když výkony musíme zlepšit. Myslím, že někdy by to na obrat nemuselo stačit,“ je si vědom služebně nejstarší Zbrojovák.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na závěr přípravy prohra v Púchově
A-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po...
Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína
B-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
A-tým
12.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...