VIDEO: Jan Hladík po utkání v Líšni

VIDEO: Jan Hladík po utkání v Líšni

B r n o - Ke čtvrté výhře letošního ročníku přispěl výraznou měrou i Jan Hladík. Ten vstřelil krátce po pauze úvodní branku utkání, v němž Zbrojovka nakonec zvítězila 2:1.

Osmadvacetiletý útočník se prosadil po skvělém průniku Kuby Přichystala. "Přichy to parádně vyvezl snad až z našeho vápna, táhl to po lajně, zvládl se dostat přes protihráče a dal mi míč na přední tyč. Já jsem se snažil dostat do vápna a soustředil jsem se na první dotek, abych si to hodil tak, že budu moci zakončovat. Vyšlo to, trefil jsem se gólmanovi mezi nohy," popisoval svůj gól.

S výsledným výsledkem tak mohl Hladík být po konci utkání spokojen. "Samozřejmě chceme být úspěšní, zvládat každý zápas a bodovat za tři. To se nám dnes podařilo. Pořád nás mrzí Prostějov, ale teď máme dvě výhry za sebou a pokud bychom zvládli pohár a zápas s Varnsdorfem, bude to hezká reprepauza," zmínil blížící se reprezentační přestávku.

Líšeňský trávník náš útočník dobře zná, právě zde působil před svým příchodem do Zbrojovky. "Ale soustředil jsem se na zápas jako na každý jiný a jsem rád, že jsme ho zvládli. Nebyl lehký, v závěru jsem to hodně prožíval, domácí měli ještě nějaké standardky, ale ukopali jsme to a máme tři body," těšilo hráče, který před koncem utkání střídal a závěr tak sledoval z lavičky.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...