VIDEO: Josef Mucha po utkání s Púchovem

VIDEO: Josef Mucha po utkání s Púchovem

S e n e c – Pro přítomné diváky to byl bezesporu celkem zajímavý zápas, pro trenéry už tolik ne. Padlo nakonec šest branek, po třech na každé straně – Zbrojovka se tak s Púchovem rozešla smírně.

Zatímco předcházející remízu v Žilině trenéři brali, nerozhodný výsledek na úvod soustředění v Senci je nepotěšil. „První poločas byl z naší strany hodně špatný. Špatně jsme dostupovali hráče, byl to možná nejhorší poločas, co jsme během přípravy odehráli. Prohrávali jsme osobní souboje, byli jsme nepřesní, vázla kombinace. Zkrátka velká nespokojenost,“ netajil po utkání Josef Mucha, asistent kouče Polácha.

Po změně stran dokázali prohrávající Brňané skóre otočit, ale v závěru se prosadil ještě jednou Púchov. „Po prostřídání už jsme byli přesnější, dostávali jsme se víc do hry, zlepšila se kombinace a výsledkem byly i pěkné góly. Celkově ale s výkonem a nasazením nejsme spokojení.“

Pozitivem utkání mohlo být kromě tří vstřelených branek také to, že poprvé od letního zranění naskočil do hry obránce Martin Nový. „Je to plus, odehrál nějakých třicet minut a byl na hřišti cítit. To je pro nás dobrá zpráva,“ přitakal Mucha.

A co čeká na Brňany dále? „Zítra dva tréninky, jeden ráno na hřišti a odpoledne v posilovně. A pak pokračujeme dál, jsme tu týden a další zápas je až v sobotu, takže bude hodně prostoru pro nácvik dovedností a doladění všech detailů.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na závěr přípravy prohra v Púchově
A-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po...
Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína
B-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
A-tým
12.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...