neděle 7.4.2019

0 Zbrojovka Brno
0 Ústí n. L.
21.kolo

neděle 14.4.2019

1 Táborsko
2 Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.2019

3 Zbrojovka Brno
1 Pardubice
23.kolo

neděle 21.4., 17:00

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5., 10:15

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

úterý 7.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

VIDEO: Lukáš Vraštil po utkání s Prostějovem

VIDEO: Lukáš Vraštil po utkání s Prostějovem

B r n o - Obránce Lukáše Vraštil se poprvé na jaře objevil v základní sestavě Zbrojovky. Pomohl nejen Pavlu Halouskovi k čistému kontu, ale hlavně celému týmu k důležité tříbodové výhře. V duelu s Prostějovem měl hodně práce zejména v závěru, ale všechny nebezpečné situace se svými kolegy zvládl na jedničku. Jak hodnotil nedělní duel?

01.04.2019 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč.

 

Kdy ses dozvěděl, že nastoupíš v základní sestavě?
Když vypadl pro žluté karty Tonda Růsek, tak jsem o tom, že bych mohl nastoupit, začal přemýšlet už dříve. Nějaké náznaky jsem ale dostal až během týdne a jistotu sestavy jsem dostal až před zápasem.

Jak ses na hřišti cítil?
Panuje u mě naprostý spokojenost. Myslím si, že jsem to zvládl dobře, navíc jsme vyhráli. Byl jsem hrát za juniorku, navíc minulý týden jsem nastoupil i v Opavě, takže herní praxi jsem měl.

Zejména na konci zápasu jste měli v obraně hodně práce. Bylo to i pro tebe složité?
Nebylo to složité, ale spíš hektické, protože hráli na tři útočníky. Všechno nakopávali na Karla Kroupu, který je vysoký, a nebylo to s ním jednoduché. Láďa Krejčí to však před námi dobře uskákal a my jsme dobře posbírali odražené balóny. Do žádných velkých šancí jsme soupeře nepustili, pár střel navíc pochytal Pavel Halouska. Za to patří dík i jemu.

Po úvodní brance jste ale v některých pasážích polevili, čím to?
Žádný zápas není jednoduchý. Sami jste mohli vidět, že v první půli nám několikrát létal balón kolem brankové čáry, ale gól nepřišel. To stejné ve druhé půli, i když jsme vedli 1:0. Oni pak na nás nalezli, neměli co ztratit a hráli to jednoduše. To my byli pod tlakem a museli jsme začít hrát jednodušeji, což možná byla voda na jejich mlýn.

Bylo důležité hodit za hlavu porážku v Českých Budějovicích?
Soustředili jsme se hlavně na sebe, ale chystáme se na to, abychom vyhráli všechny zápasy na jaře. V Budějovicích se nám to trochu nešťastně nepovedlo, ale zároveň chceme, aby to byla jen jediná ztráta na jaře. Chceme hrát o šanci postoupit do první ligy.

Díky za rozhovor!

Fotogalerie

               

 

Aktuality

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

28.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 2. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v měsíci březnu v úterý uzavřen (konkrétně se jedná o 12., 19. a 26 března). K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz